Ümit Bahtiyar ve Ahmet Divarcı’dan ortak toplantı

Millet İttifakı’nın İYİ Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar ile Millet İttifakı’nın CHP’li Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı, Pamukkale Mahallesi’nde ortak toplantı gerçekleştirdi.

Ümit Bahtiyar ve Ahmet Divarcı’dan ortak toplantı

Millet İttifakı’nın İYİ Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar ile Millet İttifakı’nın CHP’li Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı, ortak toplantı gerçekleştirdi.

Pamukkale Mahallesi’nde yapılan toplantıya; İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk ve CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan’ın da katıldı.

Toplantıda Pamukkale ve turizm ile ilgili projelerini açıklayan Bahtiyar; “Denizlimiz Pamukkale gibi sadece doğa harikasıyla değil aynı zamanda sahip olduğu tarihi birikimiyle de önemli bir turizm potansiyeline sahip. Bu potansiyelin harekete geçirilmesi için sistemli, bilinçli ve belli bir program dahilinde markalaşma çalışmalarının sürdürülmesi gerekiyor. Bu çalışmaları kuracağımız Denizli Tanıtım Vakfı aracılığıyla sürdüreceğiz” dedi.

“PAMUKKALE KÖYÜ’NÜ HAYATA GEÇİRECEĞİZ”

Millet İttifakı İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, “Pamukkale Köyü’nün bir turizm merkezi olması için kentsel yenilenme ve tasarım uygulamalarını hiç vakit kaybetmeden yaşama geçireceğiz. Doğa harikası Pamukkale’nin özelliklerinin öne çıkması, markalaşması ve gerekli altyapılarının tamamlanmasıyla Pamukkale Köyü, yerli ve yabancı turistlerin vakit geçirebileceği alanlara sahip olacak. Denizlimiz asırlara yayılan önemli bir tarihi birikime sahip. İlimizin sahip olduğu antik kentler bu birikimin önemli göstergeleri arasında. 55 tane Antik Kentin bulunduğu tarihte yaşanan 2 büyük savaşın yapıldığı Denizlimiz kültür turizmiyle de öne çıkacak” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211