Vatan Partisi 12 Ocak’ta kongre yapıyor

Vatan Partisi’nin il kongresi 12 Ocak 2020 Pazar Günü yapılacak. Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde ve 535 delegenin oy kullanacağı kurultayda, Mehmet Çobanoğlu ve Ahmet Gündüz başkanlık için yarışacak.

Vatan Partisi Denizli İl Başkanı İbrahim Kasapoğlu, Denizli Gazeteciler Cemiyeti İlyas Haytan Toplantı Salonu’nda gazetecilerle bir araya geldi. Gündemi değerlendiren Başkan Kasapoğlu, 2020 yılında parti olarak yapacaklarını aktardı. Başkan Kasapoğlu; “AK Parti çok yanlış politikalar izlemiştir. FETÖ olayını bizler yıllar önce söyledik. Ama ‘dinine bağlı insanlardan zarar gelmez’ dediler. 15 Temmuz gecesi gördük hep birlikte bize neler yaptıklarını. ‘PKK ile kol kola olmayın. Çözüm süreci işe yaramaz’ dedik. Yine dinlemediler. İşte durum ortada. ‘Yapmaz’ dedikleri her şeyi düşmandan gördüler. Bizler Atatürk’ün devrimci ruhu ile yola çıktık.2020 yılı bizim yılımız olacak” dedi.

“İKİ ADAYIMIZA DA BAŞARILAR DİLİYORUM”

İl kurultayını 12 Ocak Pazar Günü yapacaklarını belirten Başkan Kasapoğlu; “9 yıldır görev yapıyorum. Bu tür işler sırayla yapılmalı. İnsanlara bıkkınlık verilmemeli. Ben partimizde ihtiyaç duyulduğu takdirde joker olarak görev almaya hazırım. Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde il kurultayımızı gerçekleştireceğiz. 535 delege oy kullanacak. 2 aday ile seçime gideceğiz. Mehmet Çobanoğlu ve Ahmet Gündüz yarışacak. Ben her iki adayımıza da şimdiden başarılar diliyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2019, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211