Vatan Partisi Büyükşehir Adayı Güleç’ten Denizlili Bir Açıklama; “Yetti Gari”

Karaman pazarında esnaf ve halkla buluşan Vatan Partisi Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Güleç; “esnaf ucuz meyve sebze satabilmek için çiftçinin girdi maliyetlerinin azaltılmasını istiyor. Mazot ve gübre fiyatlarının düşürülmesini istiyor. Üreten Türkiye’nin yaratılmasını istiyor” dedi.

Vatan Partisi Büyükşehir Adayı Güleç’ten Denizlili Bir Açıklama; “Yetti Gari”

Vatan Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Güleç, halkın nabzını tutmaya devam ediyor. Karaman pazarında halkla buluşan ve pazarcı esnafı ile halkın sorunlarını dinleyen Güleç, “esnaf ucuz meyve sebze satabilmek için çiftçinin girdi maliyetlerinin azaltılmasını istiyor.

Mazot ve gübre fiyatlarının düşürülmesini istiyor. Üreten Türkiye’nin yaratılmasını istiyor. AKP’nin pansuman tedbirler aldığını ancak halkın kalıcı ve kesin çözümler istediğini görüyor. 17 yıldır Türkiye’yi, 15 yıldır Denizli’yi yönetiyorlar ‘Yetti gari’ diyorlar” dedi. Pazarda halkın sıcak ilgisi ile karşılaşan Güleç, ülkeyi yönetenlerin suçu pazarcılara atmasının ayıp olduğunu, Vatan Partisi’nin halkçı belediyeciliğinde pazarların şenleneceğini ve üreticinin yüzünün güleceğini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2019, 10:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER