Vatan Partisi seçim bürosunu açtı!

Vatan Partisi, yerel seçim çalışmalarını yürütmek ve halkın sorunlarını dinlemek ve çözümlerini anlatmak amacıyla Gazi İlkokulu yanında Şehit Şükrü Sokak üzerinde seçim bürosu açtı.

Vatan Partisi seçim bürosunu açtı!

Vatan Partisi, yerel seçim çalışmalarını yürütmek ve halklın sorunlarını dinlemek ve çözümlerini anlatmak amacıyla seçim bürosu açtı.

Gazi İlkokulu yanında Şehit Şükrü Sokak üzerinde yapılan açılışta konuşan İl Başkanı İbrahim Kasapoğlu, “Türkiye zorlu süreçten geçiyor. Önümüzde büyük zorluklar var. Ancak büyük çözümler de büyük zorluklardan çıkar. Vatan Partimiz bu zorlukların altından kalkmaya ant içmiştir. Türkiye bu zorlukları geçmişte aşmıştır, şimdi de aşar. Bundan şüphemiz yok” dedi.

Vatan Partisi Pamukkale Belediye Başkan adayı Müzeyyen Susar, projeleriyle birlikte göreve hazır olduğunu söylerken; Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Elif Çobanoğlu ise yeni bir sayfa açıldığını belirtti.

“MUSTAFA KEMAL’İN 6 OKUNDA BİRLEŞENLERİN ADAYIYIZ”

Açılışta konuşan partinin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Güleç; “1919-2019 100 yıllık Mustafa Kemal Atatürk mirası yine kendini dayatıyor. Onun için diyorum ki; ‘çözüm var.’ Biz Vatan Partisi olarak böyle dönemlerin partisiyiz. Bizler Mustafa Kemal’in 6 okunda birleşenlerin adayıyız. Bizler rant ekonomisine ‘hayır’ diyenlerin adayıyız. Onun için üzülme Denizli, senin özlemini giderecek adayların göreve hazır” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER