Vekil Özkan; “Bu seçim de Cumhur İttifakı'nın şanlı zaferiyle sonuçlanacak”

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu'nun Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışında konuşan AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, 31 Mart yerel seçimlerinin Cumhur İttifakı'nın şanlı zaferiyle sonuçlanacağını söyledi.

Vekil Özkan; “Bu seçim de Cumhur İttifakı'nın şanlı zaferiyle sonuçlanacak”

AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Merkezefendi Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu'nun Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışında yaptığı konuşmada, 31 Mart seçiminin başka bir seçim olduğunu belirtti. Orta Asya steplerinden çıkıp geçtiği bütün coğrafyalarda ardından çil çil kubbeler serpen, dünyanın dört bir tarafında adaletin, barışın, refahın ve medeniyet değerlerinin temsilcisi olan Cumhur İttifakı olarak çıkılan bu yolda, aziz millet adına zaferler yazma vakti olduğunu dile getiren Özkan, şunları söyledi: “Aşkımız, derdimiz millet aşkıdır, memleket sevdamızdır. Bu aziz millete sırtımızı dayadık, bu aziz milletin medeniyet değerlerinden güç kuvvet alarak yola çıktık. Aziz milletimizin değerleri ile yola çıktıktan sonra bize zeval yok, bize mahcubiyet yaşamak yok. Bizler gücümüzü milletten alıyoruz, sırtımızı millete dayıyoruz. Onun için 31 Mart Allah'ın izniyle Cumhur İttifakı'nın şanlı zaferiyle sonuçlanacak. Bu zafer, aziz hemşehrilerimizin, milletimizin zaferi olacak."

“BİZİM DERDİMİZ; HİZMET BELEDİYECİLİĞİ"

Gece gündüz dur demeden çalışacaklarını vurgulayan Özkan, “Bizim derdimiz; hizmet derdidir, hizmet mücadelesidir. 1994'te milletin adamı, Reis-İ Cumhurumuz, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan millet için bir hayal kurdu. Çöple çamurla mücadeleye başladı. 'Yerim dar.' demedi, 'İmkansızlık var.' demedi. Biz milletten gücümüzü aldıktan sonra Allah'ın izniyle üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir sorun yoktur. 94'teki bu hizmet ateşi, hizmet meşalesi Türkiye'mizi aydınlattı. 2004'te Denizli'mizde Nihat Zeybekci bakanımızla başlayan 'Ak belediyecilik' inşallah 2019'dan sonra Cumhur İttifakı'yla gönül belediyeciliği ile tevazu, samimiyet ve gayretle yoluna devam edecek. Durmak yok yola devam. Bizim derdimiz hizmet belediyeciliği” dedi.

(AA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211