Vekil Tin; “Buldan kaybettiği yılları kazanacak”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Buldan’ı ziyaret ederek Cumhur İttifakı’nın MHP’li Belediye Başkan Adayı Mustafa Şevik’e destek verdi. Buldan’ın belediye hizmetlerinden yoksun bir beş yıl geçirdiğini belirten Şahin Tin, “Cumhur İttifakı Adayımız Mustafa Şevik ile Buldan ilçemiz kaybettiği 5 yılı geri alacak ve yeniden hizmetle buluşacaktır” dedi.

Vekil Tin; “Buldan kaybettiği yılları kazanacak”

AK Parti Milletvekili Şahin Tin, Buldan’da AK Parti ve MHP ilçe teşkilatları ile buluştu. Toplantıya; Cumhur İttifakı MHP’li Belediye Başkan Adayı Mustafa Şevik, AK Parti Buldan İlçe Koordinatörü Abdullah Doğrar, AK Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk, MHP İlçe Başkanı Yeşim Çankır ile mahalle başkanları ve sandık görevlileri katıldı. Buldan’ın tarihi, doğal güzellikleri, turizmi ve çalışan insanlarıyla güzel bir ilçe olduğunu vurgulayan Milletvekili Şahin Tin, “Buldan güzel bir ilçemiz. Geçen 5 yıl Buldan için kayıp bir dönem oldu. Mevcut belediye başkanının yaptığı hizmetleri sayın desem sayamazsınız. Çünkü Buldan’da Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı hizmetler dışında ilçe belediyesi hiçbir hizmet yapmadı. O Nedenle 31 Mart seçimlerinde Buldan’ın kazanması için hep birlikte çalışacağız. Cumhur İttifakı Adayımız Mustafa Şevik Başkanımız ile daha önceleri de birlikte çalıştık. Buldan ilçemiz için güzel hizmetlere imza attık. İnşallah yeni dönemde yeniden Buldan’ın hak ettiği hizmeti alması için Cumhur ittifakı Adayımız Mustafa Şevik ile yola devam etmeliyiz. Cumhur İttifakı Adayımız Mustafa Şevik ile Buldan ilçemiz kaybettiği 5 yılı geri alacak ve yeniden hizmetle buluşacaktır” dedi.

“BULDAN TURİZM MERKEZİ OLACAK”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan’ın hedeflerinin arasında yer alan 2020 yılının turizm yılı ilan edilmesine ilişkin çalışmalara şimdiden başladıklarını söyleyen Milletvekili Şahin Tin, konuşmasına şöyle devam etti: “Hem Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Osman Zolan’ın hem de Cumhur İttifakı Adayımız Mustafa Şevik’in Buldan ilçemiz için birçok projeleri var. Özellikle ilçenin doğal zenginliği olan yayla gölü, kestane deresi turizme dönük projelerin başında gelmektedir. Buldan merkezindeki dokuma ve el sanatlarıyla ilgili güzellikler zaten saymakla bitmez. İlçemizdeki tüm bu değerler ve güzellikler birleştiğinde ve planlanan projeler hayata geçtiğinde Buldan turizmin merkezi olacak. Bu sebeple çok çalışarak her zaman olduğu gibi yine hemşehrilerimiz ile kucaklaşarak Cumhur İttifakı Adayımız Mustafa Şevik kardeşimizi ve meclis üyelerini seçmek ve Buldan da iş başına getirmek durumundayız.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211