Vural; “2019 yılı sonuna kadar Çivrilimize doğalgaz gelecek”

Yerel seçimlere ve projelerine dair önemli açıklamalarda bulunan Cumhur İttifakı’nın AK Partili Çivril Belediye Başkan Adayı Niyazi Vural, “Sayın Cumhurbaşkanımızın da Denizli ziyaretinde açıkladığı üzere Çivrilimize 2019 yılı sonuna kadar doğalgaz gelecek” dedi.

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Çivril Belediye Başkan Adayı Niyazi Vural, DRT Denizli ekranlarında yayınlanan ve İrfan Atasoy tarafından hazırlanıp sunulan Güne Bakış Programı’nın konuğu oldu. Yerel seçim çalışmalarını değerlendiren Niyazi Vural, adaylığının ve siyasetin yabancılık çektiği bir ortam olmadığını, sürekli sahada bulunduğunu belirterek; “Geçmişte hep sağdıç gibi belediye başkanı adaylarının yanında dolaşıyorduk, Çivril İlçe Başkanı’ydım. 20 belediye seçiminde sağdıç konumundaydım. Ama bu dönem damat konumundayım. Hakikaten damat olmak zormuş, onu fark ettik. ‘Siyasete yabancı’ değiliz diyoruz ama iş başa düşünce durumun farklı olduğunu gördük” diye konuştu.

“İNSANA DOKUNMAK EN ETKİLİ SOSYAL MEDYADIR”

31 Mart yerel seçim çalışmalarındaki stratejilerini de açıklayan Vural, siyasette insana dokunarak temas etmenin ve aynı duyguları paylaşıyor olmanın en etkili sosyal medya olduğunu söyledi. Vural, şunları söyledi: “Yıl 2023 de olsa, 2053 de olsa, bence insanlara dokunmak en etkili sosyal medyadan daha etkin ve faydalı. Bu sebeple de biz sahadayız. 17 yıldır zaten sahadayız. İşte bu son bir aydır da adaylığımız açıklandığı günden bu yana durmadan çalışıyor, halkımızla bir araya geliyoruz.”

ÇİVRİL’E DOĞALGAZ GELİYOR

Çivrillilere bir de müjde veren Vural, aday olur olmaz Çivril için çalışmaya başladıklarının altını çizdi. Şimdi de meyvelerini aldıklarını söyleyen Vural, “Sayın Cumhurbaşkanımızın da Denizli ziyaretinde açıkladığı üzere Çivrilimize 2019 yılı sonuna kadar doğalgaz gelecek. Çivril’in yıllardır beklediği bir projeyi inşallah Çivril’e kazandıracağız” diye konuştu.

İRFAN ATASOY

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2019, 18:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çivrilli
Çivrilli - 1 yıl Önce

Doğalgazıçivrile gelmeyecek mi 2019 bitiyor

SIRADAKİ HABER

banner220

banner221