Yavaş ve İmamoğlu’ndan Kepenek’e videolu destek

31 Mart Yerel Seçimlerinin yarın yenileneceği Honaz’da yeniden başkanlık yarışına giren Millet İttifakı’nın CHP’li Belediye Başkan Adayı Yüksel Kepenek’e; Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’ndan destek geldi. Yoğunlukları nedeniyle Denizli’ye gelemeyen Yavaş ve İmamoğlu, videolu mesaj yayınlayarak, Kepenek’e ‘Yanındayız’ mesajı verdiler.

31 Mart Yerel Seçimlerinin 2 Haziran Pazar günü yenileneceği Honaz’da seçim heyecanı sürerken, Millet İttifakı’nın CHP’li Belediye Başkan Adayı Yüksel Kepenek’e; Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’ndan destek geldi. Yoğunlukları nedeniyle Denizli’ye gelemeyen Yavaş ve İmamoğlu, videolu mesaj yayınlayarak, Kepenek’e ‘Yanındayız’ mesajı verdiler.

Honaz Seçimi’nde yeniden başkanlık yarışına giren Millet İttifakı’nın CHP’li Belediye Başkan Adayı Yüksel Kepenek’e; iki büyük destek daha geldi. İşlerinin yoğunluğu dolayısıyla Denizli’ye gelemeyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve son dönemin en popüler politik aktörü haline gelen Millet İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’ndan videolu destek geldi. Yavaş ve İmamoğlu, videolu mesaj yayınlayarak, Kepenek’e ‘Yanındayız’ mesajı verdiler.

“İSTANBUL’DA İMAMOĞLU, HONAZ’DA KEPENEK KAZANACAK”

Videolu mesajında Honazlı seçmene seslenen Başkan Yavaş, “Honaz’ın kadirşinas insanları, memleketinde ‘hak yerini bulsun’ diye gecesini gündüzüne katarak çalışan Honazlı yurttaşların ve değerli kardeşim Yüksel Kepenek’in mücadelesini canı gönülden destekliyorum. Honazlı vatandaşlarımızın bu mübarek Ramazan Ayı’nda hakkı hak edene teslim edeceğine yürekten inanıyorum. Biliyorum ki her şey çok güzel olacak. Haziran’da İstanbul’da İkram İmamoğlu, Honaz’da yüksel Kepenek kazanacak. Bu duygularla Honazlı tüm yurttaşlarımıza Ankara’dan selam ve saygılarımı sunarım” şeklinde konuştu

“HONAZ’IN YANINDAYIZ”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı kazanan, ancak seçimlerin iptal edilmesi üzerine 23 Haziran’da yeniden başkanlık yarışına girecek olan, Türkiye’nin en popüler başkan adayı İmamoğlu, “Yüksel Kepenek başkanıma Denizli’de Honaz’da başarılar diliyorum. Ekrem İmamoğlu olarak şunu söylüyorum, yanınızdayız. Honaz’ın yanındayız, değerli Yüksel Başkanımın yanındayız. Kazanacağına inanıyorum. Değerli bir seçim, Türkiye’de bir demokrasi havası var, bunun Honaz’a da yansımasını istiyorum. Göreceksiniz, İstanbul’da kazanacağız ve o güzel ilçemizin yanında olacağız. Başarılar diliyorum, sizlere ve Honaz halkına diyorum ki; her şey çok güzel olacak” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER