Yeni ekonomi modeli sivil toplum kuruluşlarına anlatıldı

AK Parti Denizli Teşkilatı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve büyüme odaklı Türkiye’nin yeni ekonomi programını görüşmek üzere sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.

Denizli’de Türkiye’nin yeni ekonomi programı hakkında AK Parti tarafından program gerçekleştirildi. Programa; AK Parti Gurup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, Denizli Milletvekilleri Şahin Tin ile Nilgün Ök, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Ali Değirmenci, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Hüseyin Memişoğlu ve diğer üyeler katıldı. Programda oda ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerine Türkiye’nin yeni ekonomi programındaki Denizli’nin yeri hakkında bilgilendirilmede bulunuldu.

“ÜLKEYİ KALICI YATIRIM ÜLKESİ HALİNE GETİRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ"

Programda konuşan AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, “Ülkemizin son 20 yılı kolay geçilmedi. Bugüne kadar ekonomimizi hedef alan, mili irademizi ve demokrasimizi hedef alan saldırılar, aslında vatandaşlarımızın 85 milyonunu ekonomik kaynaklarını hedef alıyor. Türkiye'de yaşanan darbeler ülkenin ekonomisine zarar vermiştir. Bu anlamda son 20 yıl süre zarfında adeta son yüzyılın darbe girişimlerini anımsatan vesayet yaklaşımlarına da tanık olduk. Bu ülkeyi kalıcı yatırım ülkesi haline getirmek için çalışıyoruz. Yatırımın yanında üretimi gerçekleştirerek bunu halkın arasında eşit bir şekilde paylaştırmak bizim hedefimizdir” dedi.

“ORTAK PAYDAMIZ DENİZLİ"

Türkiye’nin yeni ekonomi programında Denizli’nin yeri hakkında bilgilendirmede bulunan AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, “Yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve büyüme odaklı yeni ekonomi modelimizi ve Denizlimizin sistemdeki durumunu, Denizli iş dünyasıyla verimli bir istişare toplantısında ele aldık. Yeni modeli anlattık. Ortak paydamız Denizli...  Denizlimize hayırlı olsun” dedi. (İHA)

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2021, 17:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER