Yılmaz; “MHP Pamukkale’de hedef; 5 bin üye”

Geçtiğimiz hafta MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin imzasıyla Pamukkale İlçe Başkanlığı’na atanan Av. Mehmet Ali Yılmaz, Denizli basınıyla bir araya geldi. Pamukkale’de teşkilat çalışmalarını yoğunlaştırarak, üye kaydını artırmak istediklerini belirten Başkan Yılmaz, ilk aşamada 5 bin üyeyi hedeflediklerini belirtti.

Yılmaz; “MHP Pamukkale’de hedef; 5 bin üye”

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Denizli basınıyla bir araya geldi.

Geçtiğimiz hafta MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin imzasıyla Pamukkale İlçe Başkanlığı’na atanan Av. Yılmaz, bu görevin ardından parti misyonu doğrultusunda yürüyüşüne devam edeceğini, farklı siyasal enstrümanları kullanarak farklı siyasal çalışmaları ve yenilikleri hayata geçireceklerini söyledi.

MHP’ye, milliyetçi ve ülkücü camiaya bağlı olmaktan onur duyduğunu söyleyen Başkan Yılmaz, “Pamukkale İlçesi’nde, her bir noktada, her bir yerleşkede tarımın, turizmin, sanayinin, sosyo-ekonomik her grubun derdine, tasasına ortak olacağımızı, sorunların çözümü konusunda kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmalarımızı yoğunlaştırmak suretiyle her derdin dermanı olmaya çalışacağımızı ifade etmek istiyorum. MHP ve ülkücü camia marka değerini ortaya koymuş, yarım asrı geçen kutlu bir davadır. Pamukkale harekete geçiyor” dedi. Pamukkale’de teşkilat çalışmalarını yoğunlaştırarak üye kaydını artırmayı, bu amaçla ziyaretler yapmayı planladıklarını dile getiren Başkan Yılmaz, bir soru üzerine; ilk aşamada 5 bin üyeyi hedeflediklerini, 350 bin nüfusu ilçede bunu rahatlıkla yapabileceklerini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER