YÜCEL GÜNGÖR, MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ ADAY ADAYI OLDU

AK Parti’de 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde aday adaylığı başvuru süreci sona ererken AK Parti Merkezefendi Eski İlçe Başkanı Yücel Güngör, Merkezefendi Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvuruda bulundu.

YÜCEL GÜNGÖR, MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ ADAY ADAYI OLDU

Türkiye ve Denizli, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerine hazırlanıyor. 16 Kasım tarihi itibariyle AK Parti’de aday adaylığı süreci son buldu. Sürecin son günlerinde AK Parti Merkezefendi Önceki Dönem İlçe Başkanı Yücel Güngör, Merkezefendi Belediye Başkanlığı Aday Adalığı başvuruda bulundu. Başvurusunu AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer’e teslim eden Güngör, diğer adaylara da başarı diledi.

YÜCEL GÜNGÖR KİMDİR?

1978 yılında Denizli’nin Karşıyaka Mahallesi’nde doğdu. İlkokulu Karşıyaka İlkokulu’nda, ortaokulu Sevil Kaynak Ortaokulu’nda ve lise öğrenimini Denizli Cumhuriyet Lisesi’nde tamamladı. 2002 yılında Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Su Ürünleri Mühendisi olarak mezun oldu. Bir Tekstil firmasında İhracat-Pazarlama Yöneticisi olarak 15 yıl görev yaptı. İngilizce eğitimi için 3 ay İngiltere’de bulundu. Şuan kendi firmasında Yurtdışı- İhracat –Pazarlama işlerine devam etmektedir. Evli, bir kız iki erkek olmak üzere üç çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce biliyor.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER