Yusuf Garip “Baba Ocağı”nda destek istedi

Cumhur İttifakı’nın Çivril Belediye Başkan Adayı Niyazi Vural ile birlikte memleketi Çivril’de hemşehrileriyle bir araya gelen Cumhur İttifakı’nın Pamukkale Belediye Meclis Üyesi Adayı Av. Yusuf Garip, ittifaka destek istedi.

Yusuf Garip “Baba Ocağı”nda destek istedi

Cumhur İttifakı’nın Pamukkale Belediye Meclis Üyesi Adayı Av. Yusuf Garip, seçim çalışmaları kapsamında memleketi Çivril’e gitti.

Cumhur İttifakı’nın Çivril Belediye Başkan Adayı Niyazi Vural ile birlikte pazaryerinde hemşehrileriyle bir araya gelen Garip, Cumhur İttifakı’na destek istedi. 2014 yılında yapılan seçimlerde Belediye Meclisi Üyeliğine seçildiğini belirten Garip, “Görev yaptığım 5 yıllık süreçte Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan Bey, gerek şahsımın, gerekse ilçe Belediye Başkanımız Gürcan Güven Bey’in Çivril’in taleplerinin yerine getirilmesinde noktasında hiçbir talebi geri çevirmemiştir. Buradan kendilerine teşekkür ediyorum. Ayrıca bizim de gerek meclis toplantılarında gerekse farklı platformlarda dile getirdiğimiz Çivril-Dinar Yolunun yapımı tüm hızıyla devam ediyor. Bu yolun tamamlanmasıyla birlikte ilçemizin cazibe merkezi olma yolunda bir hedefini daha gerçekleştirmiş olacağız. 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde vereceğiniz destekle ilçemiz hizmet almaya devam edecektir. Çivrilimizin kazanması, Denizlimizin kazanması ve Ülkemizin kazanması için siz hemşehrilerimden Cumhur İttifakı’na destek istiyorum” dedi.

VURAL PROJELERİNİ ANLATTI

Vatandaşlara Belediye Başkanı seçilmesi halinde hayata geçireceği projeleri anlatan Çivril Belediye Başkan Adayı Niyazi Vural, “Allah’ın izniyle ilçemiz bu yıl içinde doğalgazla tanışacak. Allah bize bu görevi nasip ederse, ilçemize çok amaçlı bir Belediye hizmet binası kazandıracağız. En önemli projelerimizden biri de İlçemizin doğal güzelliklerini turizme kazandırmayı planlıyoruz. İkinci etap TOKİ konutlarını da ilçemize kazandıracağız” diye konuştu.

GAMZE ŞAFAK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211