Yusuf Garip, meclis üyeliği’ne yeniden aday oldu

MHP Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip, Pamukkale İlçesi’nden Meclis Üyeliği adaylık başvurusunda bulundu ve adaylık müracaatıyla ilgili başvuru belgelerini MHP Pamukkale İlçe Başkanı İsmail Cirit’e teslim etti.

MHP Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip, Pamukkale İlçesi’nden Meclis Üyeliği adaylık başvurusunda bulundu.

Garip, adaylık müracaatıyla ilgili başvuru belgelerini MHP Pamukkale İlçe Başkanı İsmail Cirit’e teslim etti.

Garip’in yeniden aday olmasından duyduğu memnuniyeti dile getir Başkan Cirit, “Ülkücüdaşım Yusuf Bey, 2014 yerel seçimlerinde Merkezefendi İlçemizden Meclis Üyesi seçilmiş, daha sonra da Büyükşehir Meclisi’nde Grup Başkan Vekilliğimizi yapmıştır. Geçen 5 yılda partimizi başarıyla temsil etmiş ilimizin menfaatlerine yönelik önemli çalışmalara imza atmıştır. Kendisine başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Yeniden meclis üyeliğine aday olan Garip, “Bundan 5 yıl önce Denizli halkının teveccühüyle meclis üyeliğine seçildim. 2014 yılından bugüne kadar Büyükşehir Belediyesi’nin Kurucu Meclis Üyeleri olarak Denizli halkının menfaatine olduğunu düşündüğümüz her hizmete destek olduk. 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde halkımız bu görevi yeniden bize layık görürse, bundan sonra da destek olmaya devam edeceğim. Genel Başkanımızın buyurduğu gibi Cumhur İttifakı’nın başarısı, Milliyetçi Hareket Partisi’nin başarısıdır. Denizli’de Cumhur İttifakı’nın doğasına uygun şekilde Adalet ve Kalkınma Partisi’yle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Allah utandırmasın” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 16:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER