Yusuf Garip’ten Çivril’e teşekkür ziyareti

Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Yusuf Garip, memleketi Çivril'e yerel seçimler sonrası verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu. Belediye Başkanı Niyazi Vural ile birlikte mahalle mahalle vatandaşlarla kucaklaşan Garip, mahallelerde kurulan iftar sofrasında hemşehrileriyle birlikte oruç açtı, dua etti.

Yusuf Garip’ten Çivril’e teşekkür ziyareti

31 Mart Yerel Seçimleri sonrası Çivril'de Cumhur İttifakı Adayı Niyazi Vural, vatandaşın büyük desteğini alarak, başkan seçilmişti. Çivrilli olan Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Yusuf Garip de seçim çalışmalarında sahada çalışmış ve ittifak için vatandaşlardan destek istemişti. Garip ile Başkan; Çivril'de mahalle mahalle ziyaretlerde bulunarak, tarlada, kahvehanede, sokakta Çivril halkıyla tokalaşıp desteklerinden dolayı teşekkür etti. Vatandaşlarla kucaklaşan ve hemşehrileriyle hasret gideren Garip; Beydilli, Yeniköy, Yuvaköy ve Işıklı Mahalleleri’nde sohbetlerde bulunup Çivril'in gelecek vizyonuna yönelik öngörülerini paylaştı.

“ÇİVRİL'İN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK”

Çivril'de olmaktan duyduğu huzuru ve mutluluğu paylaşan Garip, "Çivril, Denizlimizin en büyük ilçelerinden birisidir. Meyvecilik, sebzecilik, hayvancılık, balıkçılık, doğal güzellikleri ve tarihiyle, dinamik yapısını koruyan bir ilçedir. Çivril, üreten bir şehirdir. Yerel seçim sürecinde yine ilçemizde halkımızdan Çivrilimizin geleceği için Cumhur İttifakı’na destek istedik. Halkımızın teveccühü ile de ciddi bir destek aldık. İttifak adayımız Niyazi Vural Bey, Çivril'in geleceği için hazırlanan ve kamuoyuna duyurulan birçok projeyi hayata geçirdiğinde inşallah Çivrilimizin güzelliğine güzellik katılacak. Var olan ihtiyaçları giderilecek. MHP olarak, şahsım olarak bizde bu süreçte elimizden gelen desteği Çivrilimiz için vereceğiz. Yerel seçimler sonrası hemşehrilerimle hasret gidermek ve bizlere gösterdikleri güven ve destek dolayı bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdik. Halkımızla bir kez daha kucaklaştık. Bizlere yönelik teveccühlerinden dolayı teşekkür ettik. Bir günde 4 mahallemizde kurulan iftar sofralarına yetişerek, birlikte oruç açtık, dua ettik. Halkımızın taleplerini ve isteklerini bir kez daha dinleme fırsatı bulduk. İnşallah yatırımlarla Çivrilimiz hak ettiği her şeye bu dönem içinde kavuşmuş olacak” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER