“ZEYBEKCİ’NİN TECRÜBESİ ÜLKEMİZE BÜYÜK KATKILAR SAĞLAYACAKTIR”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ekonomi Politikaları Kurulu Başkanvekilliği görevine atanan son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci için tebrik mesajı yayımlayan Denizli Sanayici, Tüccar ve İşadamları Platformu Dönem Sözcüsü İbrahim Tefenlili, “Sayın Zeybekci tecrübesi ve bilgi birikimi ile bundan sonraki süreçte de ülkemize büyük katkılar sağlayacaktır” dedi.

Denizli Sanayici, Tüccar ve İşadamları Platformu Dönem Sözcüsü ve Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ekonomi Politikaları Kurulu Başkanvekilliği görevine atanan son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci için tebrik mesajı yayımladı. Başkan Tefenlili, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında ilk toplantısı yapılan Ekonomi Politikaları Kuruluna, önceki dönem Ekonomi Bakanımız olan Sayın Nihat Zeybekci’nin başkanvekili olarak atanmasını büyük bir heyecan ve sevinç ile karşıladık.

Sayın Zeybekci'nin yıllarca ülkemiz ve şehrimiz için yoğun mesai harcadığını biliyoruz. Sayın Zeybekci tecrübesi ve bilgi birikimi ile bundan sonraki süreçte de ülkemize büyük katkılar sağlayacaktır. Denizli iş dünyası olarak Sayın Zeybekci’ye güveniyor ve destekliyoruz. Bundan sonraki süreçte kendilerine üstün başarılar dileriz.”

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2018, 18:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER