15 BİN HOROZ BEKLENİYOR…

Denizlispor, Spor Toto 1. Lig’in 15. Haftasında oynanacak olan Gençlerbirliği karşılaşmasının biletlerini satışa sundu. Taraftarların zorlu maçta tribünleri doldurmasına kesin gözüyle bakılıyor.

15 BİN HOROZ BEKLENİYOR…

Yeşil siyahlılar Spor Toto 1. Lig’in 15. Haftasında oynanacak Gençlerbirliği maçının biletlerini satışa çıkardı. 9 Aralık Pazar günü  saat 16:00’da başlayacak olan kritik karşılaşmanın bilet fiyatlarında herhangi bir indirime gidilmedi.

FİYATLAR DEĞİŞMEDİ

Kulüpten yapılan açıklamada Gold ve VIP Tribün 75 TL,  Kapalı B Üst ve D Üst 25 TL,  Kapalı A ve E Üst  15 TL,  Kapalı A ve E Alt 15 TL,  Maraton 10 TL, Kale Arkası ve Misafir Tribün biletlerinin 5 TL’den satışa çıkarıldığı açıklandı.

BİLETLERİ MAÇ GÜNÜNDEN ÖNCE ALIN

Yeşil siyahlılar ayrıca taraftarlara biletlerini http://www.passo.com.tr/ üzerinden, Passo Mobil uygulamasından ve Denizli Atatürk Stadyumu önündeki Passolig gişelerinden alabileceğini duyurdu.  Ayrıca maç günü oluşabilecek yoğunluk sebebiyle taraftarlara biletlerini maç gününde önce alınması ricasında bulunuldu.

Maç günü Denizli Atatürk Stadyumu üzerindeki gişelerden Passolig Kart çıkartma işlemi yapılmadığı da açıklandı ve işlemlerin maç gününden önce yapılması gerektiği notu düşüldü.

GİŞE SABAH 9 İLA AKŞAM 6 ARASI AÇIK!

Denizli Atatürk Stadyumu önündeki Passolig gişeleri 09:00 ila 18:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER