15 TEMMUZ’DA KIZILCAHAMAM KAMPI BAŞLAYACAK

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında çalışmalarını sürdüren Denizlispor’un Afyon kampı sona erdi. Teknik Direktör Osman Özköylü futbolculara 2 gün izin verdi. Kızılcahamam kampı 15 Temmuz’da başlayacak.

15 TEMMUZ’DA KIZILCAHAMAM KAMPI BAŞLAYACAK

Denizlispor’da Afyon kampı sona erdi. 29 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında Afyon’da kamp yapan yeşil siyahlılar 2 gün izne çıktı. Horozlar 15 Temmuz’da yeni sezon hazırlıkları için Kızılcahamam’da toplanacak ve güç depolayacak. Yeşil siyahlılar burada 4’de hazırlık karşılaşması yapacak ve yeni sezon öncesi kendisini test edecek.

ÖZKÖYLÜ: “İYİ BİR ŞEKİLDE HAZIRLANMAYA ÇALIŞTIK”

Afyon’da gerçekleştirilen kamp döneminin kendileri açısından iyi geçtiğini ifade eden Teknik Direktör Osman Özköylü, “ İyi bir şekilde hazırlanmaya çalıştık. Ancak tam kadro çalışmamamın sıkıntılarını yaşadık. Eksik oluşumuz bizleri etkiledi. Yönetim kurulumuzun transfer için yoğun çaba sarf ettiğini biliyoruz. Sezon başlamadan kadro olarak istediğimiz seviyeye gelmek istiyoruz. Kızılcahamam’da umarım güzel bir periyot çizeriz” ifadelerini kullandı.

Afyon’da kadronun kısıtlı olmasından dolayı taktik antrenmanlar yapamayan Özköylü, takıma daha çok fizik ve kondisyon yüklemesi yaptırdı. Yeşil siyahlıların Ankara’da daha çok taktik ve teknik üzerine çalışmalar yapması ve hazırlık karşılaşmalarında takımı test etmesi bekleniyor.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER