4 GÜNLÜK İZİN TEPKİ ÇEKTİ

Denizlispor’da 4-0’lık yenilgi sonrası kazan kaynamış ve camiadan futbol takımına çok büyük eleştiriler gelmişti. Milli takım arasına giren yeşil siyahlılarda oyunculara Perşembe gününe kadar izin verilmesi ise tartışmaları farklı bir boyuta taşıdı.

4 GÜNLÜK İZİN TEPKİ ÇEKTİ

Yeşil siyahlılarda alınan kötü sonuçların faturası futbolculara kesildi. Sahada adeta yokları oynayan Horozlar, kötü sonuçların baş aktörü olarak gösteriliyor. Pazar günü Altınordu deplasmanından 4-0’lık yenilgiyle ayrılan Denizlispor’da takım otobüsünün Denizli’ye boş gelmesi ise bardağı taşırdı. Teknik Direktör Osman Özköylü’nün futbolculara 4 günlük izin vermesi yönetim ve taraftar tarafından tepkiyle karşılandı. Sahada yokları oynayan futbolculara 4 günlük izin verilmesi, ‘bu takıma birde izin mi veriyorlar’ diyerek büyük tepki çekti.

TARAFTAR DÖNDÜ, FUTBOLCULAR İZMİR’DE KALDI
İzmir deplasmanına giden yaklaşık 400 taraftar karayoluyla Denizli’ye 4 gibi ulaşmıştı. 90 dakika sahada silik bir görüntü çizen oyuncuların hemen hemen hepsinin İzmir’de kalması ve takım otobüsünün boş geri dönmesi isyan bayrağının çekilmesine neden oldu.

RAPOR İSTENECEK
Yeşil siyahlı futbolculara izin dönüşü uyarı verilmesi ve kendilerini toplaması konusunda uyarı yapılacağı, Teknik Direktör Osman Özköylü’den de rapor isteneceği kaydedildi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER