48 yaşındaki teknik adam yarın imzayı atıyor

Bülent Uygun ile prensip anlaşma sağlayan Yukatel Denizlispor, Mehmet Özdilek ile sözleşmeyi feshetmesinin ardından 48 yaşındaki teknik adamla resmi sözleşme imzalayacak.

48 yaşındaki teknik adam yarın imzayı atıyor

Yukatel Denizlispor Bülent Uygun ile prensip anlaşmasına vardı ancak henüz resmi imzalar atılmadı. Nedeni ise Mehmet Özdilek’in sözleşmesinin resmi olarak feshedilmemesi. Yeşil-siyahlılar kurmaylar yarın Özdilek ile resmi olarak yollarını ayıracak ve Bülent Uygun resmi sözleşmeye imza atacak. Denizli’ye gelen ve Haluk Ulusoy Tesisleri’ni gezen Bülent Uygun, kulüp çalışanları ile tanıştı ve bilgi topladı. Uygun’un futbolcularla da görüştüğü ve Kasımpaşa maçının önemine dikkat çektiği öğrenildi. Bülent Uygun’dan önce Tolunay Kafkas ve Hikmet Karaman ile görüşen yeşil-siyahlılar maddi şartlarda anlaşma sağlayamamıştı.

İSTENMEYEN ADAM UYGUN!

Bülent Uygun ile anlaşıldığının duyulması sonrası Denizlisporlu taraftarlarda her platformda yönetime adeta ateş püskürdü. Uygun geçmişte karıştığı şike olayları ve son dönemdeki kötü kariyeri nedeniyle gelmeden istenmeyen adam olarak ilan edildi.

UYGUN 3. HOCA OLACAK!

Sezona takımı Süper Lig'e çıkaran şampiyon teknik direktör Yücel İldiz ile başlayan Denizlispor 7. hafta deplasmanda alınan 5-1'lik Btc Turk Yeni Malatyaspor mağlubiyeti sonrasında İldiz ile yollarını ayırdı. İldiz'in ardından 8. hafta Fenerbahçe maçıyla göreve başlayan Mehmet Özdilek 22. haftada alınan Kayserispor yenilgisi sonrası gönderildi. Toplamda 2 hoca ile çalışan Denizlispor'da Bülent Uygun 3. teknik adam olacak.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2020, 16:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER