8 MİLYON MUAMMASI! YÖNETİM SESSİZ, TARAFTAR TEPKİLİ…

Denizlispor’da 1,5 yıl başkanlık görevi yapan Mustafa Üstek hakkında ortaya atılan yolsuzluk iddialarına Üstek’ten yalanlama geldi. Üstek’in açıklamalarına yönetimden henüz cevap gelmezken, yönetim kurulu toplantısının ardından resmi açıklama yapılması bekleniyor.

8 MİLYON MUAMMASI! YÖNETİM SESSİZ, TARAFTAR TEPKİLİ…
banner92

Denizlispor’da Mayıs 2017’den Ekim 2018’e kadar başkanlık görevi yapan Mustafa Üstek hakkında sosyal medyada ‘8 milyon TL’lik yolsuzluk iddiası ortalığı karıştırdı. Yöneticilerin de etiketlenerek yapılan paylaşımlarda Üstek hakkında soruşturma yapılması istendi. Eski başkan hakkında ortaya atılan iddiaların ardından Üstek sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Üstek, “Bana atılan iftiraların şahsımı ve ailemi karalama girişimi olduğunu tüm Denizlispor taraftarlarının bilmesini isterim” dedi ve şu sözleri paylaştı.

“KULÜP KAYITLARI ORTADA, İNCELEYİN”

Bilindiği gibi Denizlispor'u zor bir dönemde devralmış, büyük borç ve transfer yasağı sorunları ile mücadele etmiştik. Bu süreçte şahsi olarak kulübe katkı sağladığım gibi bu katkının bir kısmını bağış olarak kayıtlara geçirmişimdir. Kulübü puan silme cezalarından kurtarmış, transferin önünü açmış nihayet bu sezon başında da şampiyonluğa giden kadroyu oluşturmuşumdur. Denizlispor Kulübü'nden halen alacağım bulunmaktadır. Görev yaptığım dönem bellidir. Kulübün kayıtları ortadadır. İsteyen inceleme yapabilir. Kendi dönemimin bağımsız denetçiler tarafından incelenmesi talebinde bulunmama rağmen bu inceleme bir türlü gerçekleşmemiştir. Asılsız itham ve iftiralarında ısrar edenlerle hukuki olarak mücadelem sürecektir”

YÖNETİMİN CEVABI MERAK EDİLİYOR

Sosyal medyada yapılan birçok paylaşımın üzerine, iddialara cevap veren Üstek’e yönetimden herhangi bir cevap gelmedi. Ancak yeşil siyahlı kurmayların yapacağı yönetim kurulu toplantısının ardından resmi bir açıklama yapacağı ifade edildi.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2019, 13:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Süleyman İNANIR
Süleyman İNANIR - 6 ay Önce

Adam bağımsız denetçiler tarafından dönemim incelensin diyor cevap veren yok bu yapılan vicdansızlık biraz el insaf

Horozum20
Horozum20 - 6 ay Önce

Bu bilinen hikaye
Denizlsporumuz nezaman basarili yolda olsa .hep ayni oyun
Boş verin arkadaşlar bu oyuna gelmeyelim
Yola devam

SIRADAKİ HABER

banner21

banner124