ACIPAYAM'DA KOŞMAYA BAŞLADI

ACIPAYAM'DA KOŞMAYA BAŞLADI

Spor Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ‘Koşabiliyorken Koş Projesi’ 81 ilde olduğu gibi Denizli’nin Acıpayam ilçesinde de  başladı.

Spor Genel Müdürlüğünün ülke çapında hayata geçirdiği ‘Koşabiliyorken Koş Projesi’ne katılımlar devam ediyor. Halkaya son olarak Acıpayam’da eklendi.  Proje kapsamında 7’den 77’ye her yaştan insana ücretsiz olarak spor yapma imkânı sağlanıyor ve sağlığa dikkat çekiliyor.

Vatandaşlara, sağlıklı ve bilinçli spor yaptırmak amacıyla Spor Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ‘Koşabiliyorken Koş Projesi’ kapsamında, 7’den 77’e her yaştan insan, Acıpayam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü antrenörleri eşliğinde spor yapıyor.

Acıpayam Atatürk İlçe Stadyumunda ‘Koşabiliyorken Koş Projesi’ Acıpayam Kaymakamı Ali Şanlıer, Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı İsmail Güdül, Acıpayam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Akıncı, daire ve kurum amirleri ile 7’den 77’ye bir çok sporsever katıldı. Katılımcılar üzerlerinde ‘’BİR SEVDADIR ACIPAYAM’’ yazılı tişörtlerle Atatürk Stadyumunda renkli görüntüler oluşturdular.

Spor Servisi

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner187

banner186