Aissati’den rehavet uyarısı! “Rahatlamak gibi bir lüksümüz yok”

Bu sezon gösterdiği performansla parmak ısırtan Denizlispor’un 10 numarası Ismail Aissati, “Lig çok uzun ve buna göre davranmamız gerekiyor. İnşallah ‘o sene bu sene’ diye konuştu.

Aissati’den rehavet uyarısı! “Rahatlamak gibi bir lüksümüz yok”

Yeşil siyahlıların orta sahadaki orkestra şefi Aissati, Adana Demirspor karşısında iyi sonuç aldıklarını ancak henüz hiçbir şeyin bitmediğini ifade etti.

“Yolumuz uzun”

“Adana Demir zorlu bir rakipti ancak buna rağmen güzel bir sonuç aldık” diyen Aissati, “Henüz hiçbir şey bitmiş değil. Yolumuz uzun, ligin geri kalanında da elimizden gelenin maksimumunu vererek sonunu getirmeye çalışacağız” dedi.

“Asist ve gollerimin olması önemli değil”

Takıma skor anlamında ciddi destek veren 10 numara övgülere şu sözlerle yanıt verdi: “Asist ve gollerimin olması önemli değil. Benim için önemli olan işimi hep yapmaya çalışıyorum. En önemlisi de takımın galip geliyor olması... Bu süreç bittiğinde takımın bir üst ligde olması benim için daha önemli” diye konuştu.

“Hatay sert ve güçlü bir rakip”

Hatayspor’un güçlü bir takım olduğunu kaydeden yıldız oyuncu, “ Hatay çok güçlü ve sert bir rakip. Özellikle deplasmanda onlara karşı oynamak oldukça güç. Fakat başında dediğim bir şey vardı onu tekrar etmek istiyorum, henüz hiçbir şey bitmedi. Lig çok uzun..  Bu işin daha başlarındayız. Ve rahatlamak gibi bir lüksümüz yok. Şimdi kazandık, lideriz diye düşünürsek bizim için daha kötü olur. Lig çok uzun ve buna göre davranmamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER