AİSSATİ’NİN TALİBİ ÇOK!

Denizlispor’un 10 numarası Ismail Aissati’yi 1. Lig ekiplerinin transfer etmek istediği öğrenildi. Ligde ilk yarıda istediği sonuçları alamayan Adana Demirspor’un menajerler aracılığıyla futbolcuya bol sıfırlı kontrak önerdiği öğrenildi.

AİSSATİ’NİN TALİBİ ÇOK!

Denizlispor’un yıldız isimlerine transfer teklifleri gelmeye devam ediyor. Daha önce Recep, Mehmet Akyüz ve Burak Çalık’a gayri resmi teklifler olduğunu açıklayan yeşil siyahlı kurmaylar bu kez Aissati’ye gelen teklif sonrası şok oldu.

ADANA DEMİR HABER GÖNDERDİ

Yaz transfer sezonunda yaklaşık 60 Milyon TL harcayan ancak istediği sonuçları bir türlü elde edemeyen Yılmaz Vural’lı Adana Demirspor başta olmak üzere bir çok takımın yeşil siyahlıların 10 numarası Ismail Aissati’ye menajerler vasıtasıyla teklif götürdüğü açıklandı.

GÖRÜŞMELERİ REDDETTİ

Denizlisporlu kurmayların bu duruma tepki gösterdiği öğrenilirken Aissati’nin de görüşmeleri reddettiği kaydedildi. Sezonun ilk yarısında 16 maçta 1 gol 5 asist üreten ve orta sahada yeşil siyahlıların dinamosu olan Aissati’nin  Denizlispor’dan ayrılmak gibi bir niyetinin olmadığı öğrenildi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER