Aktaş: Gevşeme, hata yapma lüksümüz yok..!

Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Koçu Zafer Aktaş, covide yakalanan 8 oyuncunun iyileştiğini belirtirken, "8-10 gün antrenman yapamayan oyuncular fiziksel olarak geri gitti. Çok çalışarak açığı kapatacağız." dedi.

Aktaş: Gevşeme, hata yapma lüksümüz yok..!

21 GÜN SONRA İLK MAÇ

21 gün sonra ilk maçlarını Bursaspor'a karşı oynayacaklarını hatırlatan Yukatel Merkezefendi Belediyesi Başantrenörü Zafe Aktaş şunları söyledi:

"Günler sonra ilk kez geçtiğimiz Salı günü tam takım çalışmaya başladık. 8 oyuncumuz Covidden dolayı çalışamazken, sağlam 5 oyuncu ile bireysel antrenmanlar yapabilmiştik. Oldukça uzun geçen aradan önce üç maçlık galibiyet serimiz vardı ve sistemimiz büyük ölçüde oturmuştu. Şimdi doğal olarak fiziksel bir gerileme oldu ancak çok kısa sürede eski durumumuza gelmek için çalışacağız."

YOĞUN TRAFİK BİZI BEKLİYOR

Koç Aktaş sözlerine şöyle devam etti."10 gün içinde Bursaspor, Bahçeşehir Koleji ve Gaziantep Basketbol'la oynayacaklarını, herkesin karşılaştığı olumsuzluklara karşın mazeret kabul etmeden ritmimizi bulmak için mücadele edeceğiz."

GEVŞEME LÜKSÜMÜZ YOK

5 galibiyetle düşme hattının üzerinde olduklarını ifade eden Zafer Aktaş, "Gevşeme, hata yapma lüksümüz yok. Elbette gözümüz daha üst sıralara yükselip, Avrupa Kupalarından davet alabileceğimiz yerlere gelebilmek ama öncesinde alt sıralarla ilişkimizi tamamen koparmalıyız." dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2022, 09:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER