ALEX'TEN 12 YIL SONRA DENİZLİSPOR İTİRAFI

ALEX'TEN 12 YIL SONRA DENİZLİSPOR İTİRAFI

Fenerbahçe'nin eski ve aynı zamanda efsane futbolcusu Alex de Souza, Mehmet Demirkol ile Irmak Kazuk'un Youtube üzerinden sunduğu "Ciddiyetten Uzak" programına konuk oldu ve 2006 yılında Denizli’de kaybedilen şampiyonlukla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Alex De Souza’dan 12 yıl sonra itiraf geldi. 1-1 sona eren Denizlispor-Fenerbahçe karşılaşması için konuşan Alex, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“TAKIM OLARAK ÇOK KÖTÜYDÜK”
Denizli, Trabzonspor ve Galatasaray Süper final maçları kaybedildi. Bu 3 maçta "Ben bir şekilde bu oyunları değiştirebilirdim diye düşündün mü? şeklindeki soruya içtenlikle cevap veren Alex, “ Trabzonspor maçını değiştirebilirdim. Fırsat ayağıma geldi ama topu dışarı gönderdim. Denizlispor maçında takım olarak çok kötüydük. O kadar kötüydük ki, şunu ben yapsaydım daha değişirdi diye söyleyebileceğim bir şey yok. Trabzonspor maçında bunu söylemem. Çünkü maçın topu önüme düştü ve ben dışarı gönderdim. Fırsat ayağıma gelmişti. Galatasaray ile oynadığımız Süper Final maçında hocanın tercihiyle ilk 11'de başlamadım. Oynamadığım için bir şey söyleyemem. 70. dakikada çağrıldım ve o sırada Dia kırmızı kart gördü. Sonra oyun çok durdu ve 79. dakikada girdim. Çok fazla etkim olmadı oyuna” diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER