ALİ FIRAT İÇİNİ DÖKTÜ

ALİ FIRAT İÇİNİ DÖKTÜ

Denizlispor Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat, yönetimin uyum içerisinde çalıştığını ve bugünü kadar yönetim kurulunun ciddi paralar ödediğinin ifade etti.

Denizlispor’da başta başkan Mustafa Üstek olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerinin üzerine düşen görevi yaptığını kaydeden Denizlispor Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat, kulübün bataklıktan çıktığını söyledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın her zaman kendilerini yardımcı olduğunu ve yalnız bırakmadığını belirten Fırat, şehrin ileri gelenlerinin de Denizlispor’a destek vermesi gerektiğini savundu.

Sportif başarı anlamında geride olduklarını ve bunu ikinci yarı toparlayacaklarını aktaran Ali Fırat, “Biz elimizden geleni yapıyoruz. Her şeyimiz şeffaf bir şekilde ortadadır. Şehrin Denizlispor için kendisine sorması gereken sorular vardır. Örneğin; protokol olarak üzerlerine düşen görevi yaptılar mı?, Taraftar üzerine düşen görevi yaptı mı? Kulüp sadece yönetim kurulunun üzerinde gidiyor. Bunu bir Eskişehir örneği gibi değiştirmek lazım. Bu takıma ve kulübe herkesin sahip çıkmasını bekliyoruz. O zaman başarı daha çabuk gelecektir. Biz eleştiriye açığız; ama kulübe ve takıma hiçbir faydası bulunmayan kişiler, belki maça gelmeyen kişiler bizleri eleştiriyor. Bence buna hakları yok” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221