ALİ FIRAT TRİBÜNE GÖNDERİLDİ

ALİ FIRAT TRİBÜNE GÖNDERİLDİ

Denizlispor Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat, B.B. Erzurumspor karşılaşmasında yerinde duramadı. Fırat karşılaşmanın 4. Hakemi Erkan Özdamar tarafından maçın son dakikalarında tribüne gönderildi.

Yedek kulübesine inmesinin ardından farkını ortaya koyan Ali Fırat, karşılaşmanın son dakikalarında hırsının kurbanı oldu. Maç boyunda yerinde duramayan Fırat, son dakikalarda ise tribüne gönderildi. İkinci yarıda çıkan kavgada sakinliğini koruyan Asbaşkan Fırat, yeşil-siyahlı futbolcuları da kart görmemesi için sakinleştirmeye çalışmıştı. Maçın son dakikalarında verilen kararlara isyan eden Ali Fırat yoğun itirazları sonrası ise oyundan atıldı.

Fırat’ın ceza alıp almayacağı ise hafta içi açıklanacak olan disiplin sevklerinde belli olacak. Karşılaşmanın hakemi Tugay Kaan Numanoğlu’nun raporu da Fırat’ın cezasını tayin edecek.

ASBAŞKAN FIRAT: “KAZANMAK GÜZEL”
Karşılaşma sonrası açıklamalarda bulunan Ali Fırat, “ Kazanmak güzel. Kazandığınız sürece sorun yok. Bu şekilde mücadele edersek yenemeyeceğimiz takım yok. Taraftarımıza da teşekkür ediyorum. Muhteşemdiler” dedi.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER