ALPEREN GÖREV BAŞINA

Denizlispor’da sağbek transferinin rafa kalkmasının ardından gözler Alperen Babacan’a çevrildi. Teknik Direktör Osman Özköylü’nün genç savunma oyuncusunu savunmanın sağında kullanacağı öğrenildi.

ALPEREN GÖREV BAŞINA

Yeşil siyahlılarda savunmanın sağına Alperen geçecek. Transfere çok para harcayan Horoz’da, Başkan Mustafa Üstek, Özköylü ile görüştü ve sağbek transferi rafa kalktı.

TAŞKIN VE CANBERK GÖNDERİLMİŞTİ
Yeşil siyahlılarda 2 sezon önce savunmanın sağında oynayan ve gösterdiği başarılı performansla Akhisar’ın yolunu tutan Alperen Babacan yeniden görev bölgesine geçecek. Taşkın İlter ve Canberk Aydın’la yollarını ayıran yeşil siyahlıların elinde sağbek bulunmuyordu. Bu bölgeye 21 yaşındaki oyuncuyu kaydıracak olan Özköylü, zaman zaman Burak Altıparmak’a da bu bölgede forma vermeyi düşünüyor.
 

ÜSTEK HOCAYLA GÖRÜŞTÜ
Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek, Teknik Direktör Osman Özköylü ile görüştüğünü sağbek ve stoper transferi yapılmayacağını açıklamıştı. Özköylü’nün kulübü düşündüğünü belirten Üstek, “ Kendisi takım içerisinde bu durumu çözmeye çalışacaklarını söyledi. Bizi zorlamadı. Kendisine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER