ALPEREN HOROZ OLUYOR BONSERVİSİ ALINIYOR…

Denizlispor altyapısından yetişen Alperen Babacan yeniden yeşil siyahlı formayı giymeye çok yakın. Akhisarspor genç oyuncuyu Horoz’a tapusuyla göndermek istiyor.

ALPEREN HOROZ OLUYOR BONSERVİSİ ALINIYOR…

Denizlispor’dan Akhisar’a giden ancak geçen sezon tekrardan kiralık olarak geri dönen Alperen Babacan, yeşil siyahlılara geri dönüyor. Yıllardır Süper Lig’de mücadele eden ve geçtiğimiz sezon Türkiye Kupası’nı müzesine götüren Akhisarspor, Alperen’i gözden çıkardı.

YETİŞTİRME BEDELİNİ GERİ İSTİYOR
Avrupa kupalarında mücadele edecek olan Manisa temsilcisi kadroda yapılanmaya gidecek ve hedefi olan oyuncularla yola devam edecek. Bu doğrultuda kadroda kendisine yer bulamayacak olan Alperen’i takımdan göndermek isteyen Akhisar, Horoz’un kapısını çaldı. 20 yaşındaki oyuncuyu bonservisiyle göndermek isteyen Ege ekibi, yeşil siyahlılara geçen sezon başında ödediği yetiştirme bedelini talep ediyor.

BAŞKAN DA DOĞRULADI
Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek’de Alperen transferi hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Üstek, “ Alperen gelmek istiyor. Akhisar’da kiralık vermeyeceğini söyledi. Biz ödedikleri yetiştirme bedeli karşılığında bonservisiyle göndermek istiyorlar. Yakında onunla da imza atacağız” dedi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER