ALPEREN KİRALIK GELECEK

Denizlispor’un uzun süredir gündeminde olan Alperen Babacan’la ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Daha önce yıldız oyuncuyu bonservisiyle vermek isteyen Akhisarspor bu kararından vazgeçti ve oyuncuyu kiralamak istediklerini belirtti.

ALPEREN KİRALIK GELECEK

Süper Lig ekibi Alperen Babacan’ı satma kararından vazgeçti. Ege kulübü 20 yaşındaki oyuncuyu şimdi de kiralamak istiyor. Yeşil siyahlıların Başkanı Mustafa Üstek, İstanbul’da Alperen Babacan için yaptığı transfer görüşmelerinde sona geldi ve Ege ekibinin kararını beklemeye başladı.ÜSTEK ALPEREN İÇİN BASTIRIYOR
Kulüp Başkanı Mustafa Üstek 1. Lig fikstürü için gittiği İstanbul’da, genç oyuncu Alperen Babacan için çalışmalar yürüttü. Daha önce Alperen’i bonservisiyle vermek isteyen Akhisarspor’un bu kararından kararından vazgeçtiği açıklandı. Manisa ekibinin Başkanı Hüseyin Eryüksel’in 20 yaşındaki oyuncunun satılmasına karşı çıktığı ve Denizlispor’a kiralık verilmesi yönünde görüş bildirdiği kaydedildi.

Başkan Üstek Alperen Babacan’la anlaşma sağladıklarını söyledi ve Süper Lig ekibinin vereceği son karara göre hareket edeceklerini belirtti.

 Alperen’in anlaşmanın gerçekleşmesinin ardından Kızılcahamam kampına katılarak çalışmalara başlaması bekleniyor.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER