ALPLER SAHAYA ÇIKIYOR

ALPLER SAHAYA ÇIKIYOR

Kadınlar 2. Lig’de gurubunu ikinci sırada bitirerek 1. Lig için play-off oynama hakkı elde eden Alpler Gençlikspor, bugün ilk karşılaşmasına çıkacak.

2017 - 2018 sezonu Kadınlar 2. Ligi'nde çift devreli lig usulüne göre tarafsız sahalarda oynanacak olan play-off’ta heyecan başlıyor. Nevşehir’in ev sahipliğini yapacak olan ilk devre maçları 31 Mart-3 Nisan arasında oynanacak.

Play-off A Gurubunu lider olarak tamamlayan ALG Spor ile B Gurubunu ikinci sırada tamamlayan Denizli temsilcisi Alpler Gençlik bugün saat 13’te karşı karşıya gelecek. İlk günde B Grubu lideri Fomget ise A Grubu ikincisi Hakkari Gücü ile karşılaşacak. Turnuvada ikinci gün maçları 1 Nisan, son maçlar ise 3 Nisan’da oynanacak. 1. Lig’e yükselecek olan 2 takım belli olacağı ikinci devre maçları ise 12-15 Nisan’da Malatya’da düzenlenecek.

HEDEF İLK DEVREYİ İYİ KAPATMAK
İki devreli ligde daha çok şanslarının olduğunu aktaran Alpler Gençlikspor Başkanı Ali Akın Erayvaz, “Zor bir sezon geçirdik. İlk sezonumuzda play-off oynamayı başardık. Kendi oyunumuzu oynarsak dilediğimiz sonuçları alabileceğimize inanıyorum. İlk devreyi alabileceğimizden daha çok puan kazanarak kapatabilirsek ikinci devreye daha dirençli çıkabiliriz” dedi.

Spor Servisi​

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER