Altaş Yatırım, Denizlispor’a sponsor oldu

Altaş Yatırım A.Ş., Denizlispor’la Haluk Ulusoy Tesisleri’nde yapılan törende isim hakkı ve sponsorluk anlaşması imzaladı. Bu anlaşma ile Denizlispor’un ismi en az bir yıl boyunca ‘Altaş Denizlispor’ olarak anılacak.

Altaş Yatırım, Denizlispor’a sponsor oldu

Altaş Yatırım A.Ş., Denizlispor ile isim hakkı ve sponsorluk anlaşması imzaladı. İmza töreni, Haluk Ulusoy Tesisleri’nde Kulüp Başkanı Mehmet Uz ile Altaş Yatırım A.Ş. Başkanvekili Mehmet Altaş’ın ve iki taraf yöneticilerinin katılımıyla yapıldı. Kulüp olarak hedef koyarak yola çıktıklarını ifade eden Kulüp Başkanı Mehmet Uz, “Altaş Yatırım A.Ş., Denizlispor markasına sahip çıktı.

Altaş Yatırım ile sadece isim hakkı değil, Denizlispor olarak neler yapabileceğimizi oturup konuştuk. Altaş Yatırım ile birlikte ortak bir noktada buluştuk. Sponsorlukla ilgili neler yapabileceğimizi görüştük. Altaş Yatırım ile sadece isim konusu değil, hem Ankara hem İstanbul ayağımız olacak. Reklam sponsorluklar konusunda birlikte çalışacağız. Biz zor bir süreçten geçiyoruz, bize yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum. Böyle zor bir dönemdeki anlaşma bizim için çok önemli. Bu anlaşma en az 7 milyon TL’lik bir çalışmayı hedefliyor. Hemşehrimiz olan Mehmet Altaş ve yönetimine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“DAHA İYİ BİR TAKIM OLMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"

İki önemli markanın bir isim altında buluştuğunu belirten Mehmet Altaş, “Denizlispor markası bizim için önemli bir marka, ‘bu takım bizim’ diyebiliyorum. İnşallah Denizlispor başkanı ve yönetimi ile beraber daha iyi yerlere geleceğiz. Daha iyi bir takım olmak için çalışacağız. Bu birliktelik inşallah Denizlispor için hayırlı olur” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER