AMATÖR’DEN PROFESYONELLİĞE UZANAN HAYATLAR

Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Konferans Salonunda ‘’Amatörlükten Profesyonelliğe uzanan hayatlar’’ adlı panel düzenlendi.

AMATÖR’DEN PROFESYONELLİĞE UZANAN HAYATLAR

8-14 Ekim Amatör Spor Haftası etkinlikleri sona erdi. Birçok etkinliğin gerçekleştirildiği haftanın en dikkat çeken organizasyonlarından biride ‘Amatörden profesyonele hayatlar’ oldu. 12 Ekim 2018 Cuma günü saat 14:30’da düzenlenen panelde milli sporcular öğrencilere hayatlarını ve tecrübelerini anlattı. Panelde konuşmacı olarak Kız Milli takım ve Horozkentspor Kulübü Futbolcusu Mesude Alayont, Süper Lig Hakemi Ümit Öztürk, Denizlispor Futbolcusu Recep Niyaz ve Milli Sporcu Alperen Acet yer aldı.

Panele Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, PAÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bülent Ağbuğa, Futbol İl Temsilcisi Musa Coşkun ve yardımcısı Mehmet Tuncer, Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla, PAÜ Öğretim Görevlileri ve Öğrenciler katıldı. Gerçekleştirilen panelde mili sporcular amatörden profesyonele uzanan hayat hikayelerini öğrenci ve davetlilerle paylaştı. Uzun süren panelin ardından milli sporcular ve protokol hep birlikte fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER