ANTALYA KAMPI BAŞLADI! İLDİZ’DEN BÜYÜK SÜRPRİZ…

Denizlispor’un Antalya kampı başladı. Yeşil siyahlılarda takımın tecrübeli isimleri Mehmet Taş ve Cenk Güvenç kampa dahil edilmezken, alt yapıdan üç isim Antalya kampına götürüldü.

ANTALYA KAMPI BAŞLADI! İLDİZ’DEN BÜYÜK SÜRPRİZ…

İkinci yarı hazırlıkları doğrultusunda çalışmalarına Antalya’da başlayan yeşil siyahlılarda Cenk Güvenç ve Mehmet Taş, Teknik Direktör Yücel İldiz tarafından kadro dışı bırakıldı.

2 İSİMLE YOLLAR AYRILIYOR

2-12 Ocak arası Titanic Beach Lara Hotel'de gerçekleşecek olan kampın ilk antrenmanında bu isimlerin yer almaması gözlerden kaçmadı. Antalya kampına götürülmeyen ve sezonun ilk yarısında da fazla forma şansı bulamayan iki isimle yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Cenk ve Mehmet’in de 1. Lig’de bazı takımlarla flört halinde olduğu öğrenildi.

GENÇLERDE KAMPA GÖTÜRÜLMEDİ

Öte yandan Denizlispor’un sezon başında A takıma dahil edip kampa da götürdüğü Ali Eren Yalçın, Mustafa Özgür ve Mustafa Teke İldiz tarafından Denizli’de bırakıldı.

GÜNDE ÇİFT İDMAN

10 gün boyunca günde çift antrenmanla güç depolayacak olan yeşil siyahlılar 12 Ocak’ta Denizli’ye gelecek ve hazırlıklarına burada devam edecek.

İŞTE KAMP KADROSU!

Yeşil siyahlıların kamp kadrosunda, “ Asil Kaan Güler, Taha Can Velioğlu, Ziya Alkurt, Keremcan Akyüz, Hüseyin Altıntaş, İsmail Aissati, Mehmet Akyüz, Muhammed Himmet Ertürk, Gökhan Süzen, Deniz Vural, Burak Çalık, Seddar Karaman, Cihan Özkaymak, Asım Aksungur, Burak Altıparmak, Marc Kibong Mbamba, Adam Stachowiak, Abdülkerim Bardakçı, Tonia Tisdell, Recep Niyaz, Furkan Şeker, Alperen Babacan yer alırken, alt yapıdan Alihan Kalkan (U21), Yağız Taha Ok (U21), Murathan Sütçü’de (U21) Antalya kampına götürülen isimler oldu.

İLDİZ GENÇLERİN DURUMUNA BAKACAK

Kampa U-21 takımından Alihan Kalkan (U21), Yağız Taha Ok (U21), Murathan Sütçü’yü götüren deneyimli teknik adamın genç oyuncuların performansını kampta değerlendireceği ifade edildi. Özel olarak seçilen 3 ismin kampta durumunu görecek olan İldiz’in sezon içerisinde bu oyuncuları kullanabileceği kaydedildi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER