ASIL İŞ ŞİMDİ BAŞLIYOR

ASIL İŞ ŞİMDİ BAŞLIYOR

Gaziantepspor’u 5-0 mağlup ederek ligde tutunmayı başaran Denizlispor’da yapram dökümü başlıyor. Sözleşmesi sona erecek olan 14 futbolcu sezon sonunda boşa çıkacak.

Denizlispor’da 14 oyuncunun sezon sonunda kulüple ilişkisi bitiyor. Kiralık gelen Alperen Babacan, Lazic, Hasan Kılıç, Aissati ve Eze’nin yanı sıra sözleşmesi sona eren Barış, Berkan, Burak, Kappel, Cenk, Taşkın, Ömer Alp, Hüseyin Atakan ve Veli de sezon sonunda boşa çıkacak. Kaleciler Asil Kaan ve Zeki, Canberk, Cihan, İsmail Haktan, Kerem Can, Mehmet Akyüz, Tahacan ve Ziya ise sözleşmesi devam eden oyuncular arasında yer alıyor. Teknik direktör Fatih Tekke’nin de belirsizlik durumunda Bolu maçından sonra ayrılacağı öğrenildi. Ligin son maçını Cumartesi günü saat 19.00’da Bolu deplasmanında oynayacak Denizlispor’da futbolcular bu karşılaşmanın ardından tatile çıkacak.

“BİR AN ÖNCE HAREKET EDİLMELİ”
Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat, gelecek yılın planlamasının çok acil olarak yapılması gerektiğini savundu. Denizlispor’un her yıl geç planlama yaptığını kaydeden Asbaşkan Ali Fırat, “Bolu maçıyla sezonu tamamlayacağız. Geç kalınmadan hareket edilmelidir. Yeni gelecek yönetim olursa önünü açmak adına bu tercihleri kendilerine bırakmalıyız. Etik olan da budur. Sözleşmesi devam eden ve biten oyuncular var. Teknik direktör konusu var. Zaman Denizlispor’un yeni sezon için aleyhine işlemeden bir an önce bu görüşmeler şimdiden yapılmalıdır” diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER