Asil yuvadan uçtu; “Kırgınlık var ama, Denizlispor bizim evimiz”

2008 yılında 14 yaşında Denizlispor’a 2. el projeksiyon aleti karşılığında transfer olan Asil’in 11 yıllık Denizlispor macerası sona erdi. 25 yaşındaki file bekçisi, “Herkes hakkını helal etsin. Çok şükür Denizlispor’un Süper Lige çıktığını gördük” diyerek yeşil-siyahlı camiaya veda etti.

Asil yuvadan uçtu; “Kırgınlık var ama, Denizlispor bizim evimiz”

Yıllarca altyapıda Denizlispor’un kalesini savunmak için bekledi…

Kiralık gönderildi, Kızılcabölükspor’da 2 sezon gösterdiği performansla yuvasına daha güçlü döndü…

En zor zamanlarda kaleye geçti…

Yeşil-siyahlı arma için kavga etti…

Yeri geldi gözyaşı döktü…

2. el projeksiyon aleti karşılığında geldiği Denizlispor’dan 11 yıl sonra, ‘Denizlispor’lu Asil’ olarak ayrıldı…

AYRILIĞIN ARDINDAN İÇİNİ DÖKTÜ

Asil Kaan ayrılığın ardından içini DRT Denizli ve Denizli Gazetesi Spor Muhabiri İbrahim Alayont’a döktü. 11 yıl boyunca Denizlispor’a hizmet eden 25 yaşındaki başarılı file bekçisi, üzerine emeği olan herkese teşekkür etti ve Denizlispor’a Süper Lig’de başarılar diledi.

“İNŞALLAH LİGDE KALICI OLURUZ, EMEKLER BOŞA GİTMESİN”

“Önemli olan Denizlispor” diyen Asil, “Herkesin bu şampiyonlukta emeği var. Neler yaşadık, biz biliyoruz. İnşallah ligde kalıcı oluruz, kimsenin emeği boşa gitmesin. Kendi açımdan bakmıyorum. Önemli olan Denizlispor’un Süper Lige çıkmasıydı. 11 yıl Denizlispor’a hizmet ettim. Çok zor günler geçirdik. Hiçbir zaman parayı düşünmedim. Transfer yasağının olduğu sezon kaç tane takım aradı sayısını bilmiyorum. Takımı ve şehri sevdiğim için kaldım. Asla pişman değilim. Bu sene oynamasak da çok şükür takımımızın Süper Lige çıktığını gördük” diye konuştu.

“BİR TEŞEKKÜR EDİLMESİNİ BEKLERDİM”

Ayrılığın ardından kendisinde kırgınlık olduğunu da sözlerine ekleyen 25 yaşındaki başarılı eldiven, “ Her zaman elimden geleni yaptım. Ulaşmaya çalıştım ama telefonumu açmadılar. En azından bir teşekkür edilmesini beklerdim. İçimde biraz kırgınlık var ancak, Denizlispor bizim evimiz…” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 17:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER