Atatürk Stadyumu şölene hazır!

12 Haziran’da tadilata alınan Denizli Atatürk Stadyumu’nda çalışmalar sona erdi. Yeşil-siyahlı kurmaylar kısa süre içerisinde stadyumu hazır hale getirerek büyük alkış aldı.

Atatürk Stadyumu şölene hazır!

9 yıl sonra tekrardan Süper Lig’de boy gösterecek olan Yukatel Denizlispor’da; Atatürk Stadyumu’nun tadilatı sona erdi. 12 Haziran tarihinde Başkan Ali Çetin’in ilk kazmayı vurduğu Atatürk Stadyumu 2 ay gibi kısa bir sürede bambaşka bir hal aldı.

KAPASİTE ARTTIRILDI, KOLTUKLAR DEĞİŞTİRİLDİ

Daha önce kapasitesi 15 bin 427 olan Denizli Atatürk Stadyumu’nun kapasitesi 3 bin 500 artırıldı. Mevcut kapasite 19 bin oldu… Ayrıca stadyumdaki koltukların tamamı değiştirildi.

LOCALAR TAMAM!

Kale arkalarına da ‘Horoz’ görselleri yerleştirildi. Protokol Tribününü, Kapalı Üst’e alınırken 14 adet yeni locanın da yapımı tamamlandı.

ÇİM TAMAMEN DEĞİŞTİ

Yeşil-siyahlılar tribünlerin yanı sıra çim zemini de tamamen değiştirdi. Drenaj kanalları tamamen değiştirilen zemine Ankara’dan rulo çim getirildi. 2 haftadır bakımda olan zeminin zorlu Galatasaray maçında hazır olması bekleniyor.

DIŞ CEPHE BOYANDI

Daha önce eskiyen yapısı nedeniyle kötü bir görünüme sahip olan tribünlerin dış cephesi de tamamen yeşil-siyah renklere boyandı. Yeni görüntü taraftarlar tarafından da fazlasıyla beğenildi.

Ayrıca yedek kulübeleri, takım soyunma odaları, basın tribünü, lavabolar başta olmak üzere, stadyumdaki bir çok noktada tadilatlar tamamlandı.

ÇETİN: “DENİZLİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

Denizlispor Başkanı Ali Çetin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “İşte birlik beraberliğin örneği, Bu bir Türkiye rekoru, nice galibiyetlere sahne olur. İnşallah Denizlimize hayırlı uğurlu olsun” derken, Başkan Yardımcısı Taner Atilla ise, “Bu güzellikler için sonsuz teşekkürler ediyoruz. Büyük cesaret ve büyük başarı... Harabe dedikleri yer sayenizde cennet gibi oldu” diyerek Başkan Ali Çetin’i tebrik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER