ATİLLA: 'DENİZLİ NEREDE? KİMSE SAHİP ÇIKMIYOR'

ATİLLA: 'DENİZLİ NEREDE? KİMSE SAHİP ÇIKMIYOR'

Denizlispor’da Başkan Yardımcısı Taner Atilla, Pamukkale Belediyesi’nin Atatürk Endüstri Meslek Lisesi’nde hayata geçirdiği spor kompleksi açılışında DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’nin sorularını yanıtladı. Şehirden maddi ve manevi bir destek alamadıklarını ifade eden Atilla, “ Elimizden geleni yapıyoruz ama destek bulamıyoruz” dedi.
Pamukkale Belediyesi’nin Atatürk Endüstri Meslek Lisesi’nde hayata geçirdiği spor kompleksi açılışına katılan Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla, çarpıcı açıklamalarda bulunarak, “ Denizli nerede? Kimseden destek gelmiyor” diyerek sitem etti.

“SEZONU SAĞ SALİM TAMAMLAYACAĞIZ”
Samsunspor karşılaşması öncesi son gelişmeleri değerlendiren Atilla, “ Biz rahatız. Stresli olacak taraf Samsunspor. Biz kendi oyunumuzu oynarsak güzel bir sonuçla döneriz. Üzerimize düşeni sonuna kadar yapacağız ve sezonu sağ salim tamamlayacağız” dedi.
“TARAFTAR OTOBÜSÜNE SPONSOR BULAMIYORUZ”
“Şehirden maddi, manevi herhangi bir destek alamıyoruz” diyen Atilla, “ Çok üzülüyoruz. Samsun’da maç Kurtuluş Savaşı olarak adlandırıyor. İş adamları 500 Bin , 200 bin TL  gibi rakamlar konuşuyor. Bizler otobüsler için bile sponsor bulamıyoruz. Primlerin yükseltilmesi ve bu maça ayrı önem verilmesi gerekiyor. Çok zor dönemlerden geçtik. Transfer yasakları ve sakatlıklar ilk yarıda bizi çok kötü etkiledi. Rakipler güçlendi. İkinci yarıda herkesle başa baş duruma geldik. Yönetim üzerine düşeni yaptı. Denizli nerede? Herkesin el birliğiyle bu takıma sahip çıkması lazım. Gönül ister ki özel uçakla eski başkanlar, yöneticiler ve protokol hep birlikte gidelim ama yok. Çok önemli bir emanete sahibiz. Büyük gayret gösteriyoruz. Umarım sesimizi biri duyar. Görüşmelerimiz olacak, umarız olumlu sonuçlar alırız” diye konuştu.

“PRİMLER YÜKSELTİLECEK”
Primleri yükselteceklerini ifade eden Atilla, “ Prim yükseltilecek. Bizim kafamızdan geçen rakam 20 Bin TL. Ama bunun dışında bir yardım gelirse primler daha da yükseltilebilir. Bu takım şehirden karşılığını alamıyor. Samsun’da savaş hazırlıkları var. Burada Denizlispor hiç kimsenin umrunda değil” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER