ATİLLA: 'HİÇ KİMSE YARDIMCI OLMUYOR'

ATİLLA: 'HİÇ KİMSE YARDIMCI OLMUYOR'

Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla, yeşil-siyahlılardaki son durum ile ilgili açıklamalarda bulundu. Tecrübeli idareci futbolculara bir miktar ödeme yapıldığını, önümüzdeki günlerde de oyuncuların mağduriyetinin giderileceğini açıkladı.

Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla, Balıkesir’de beklenmedik bir mağlubiyet aldıklarını ancak Rize karşılaşmasında bunu telafi edeceklerini söyledi.

“BU İŞİ BİTİRECEĞİZ”
Morallerin bozuk olduğunu belirten Atilla, “ Önümüzde 4 hafta var. Güçlü bir takımız. Geçmiş maçlarda da bunu gösterdik. Puan ve puanları toplayıp bu işi bitireceğiz. Biz üzerimize düşeni yapacağız. Taraftar zaten her zaman yanımızda. İnşallah sıkıntı yaşamadan ligi bitireceğiz” dedi.

“ÖDEMELERLE İLGİLİ ÇALIŞMA YAPACAĞIZ”
“Futbolculara 500 Bin TL sözlerimiz vardı ancak gerekli finansmanı sağlayamadık” diyen Atilla, “ Ankaragücü primlerini yatırdık. Sonrasında 300 Bin TL’lik bir ödeme gerçekleştirdik. Oyuncuların alacakları var. Senet verdiğimiz ve günü gelen arkadaşlarımız var. Peşinatı eksik olanlarda var. Bu ödemelerle ilgili çalışma yapacağız. Sıkıntılar giderilecek. Maddi anlamda yalnız kaldık. Hiçbir kuruluştan yardım gelmedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan dışında kimse el uzatmadı. Yönetimde arkadaşlar üzerlerine düşen görevi fazlasıyla yaptı” diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER