ATİLLA: 'REHAVETE YER YOK CİDDİYETİ KORUYACAĞIZ'

ATİLLA: 'REHAVETE YER YOK CİDDİYETİ KORUYACAĞIZ'

Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla, DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulundu. Gaziantepspor karşılaşmasının göründüğü gibi kolay olmadığını ifade eden Atilla, “ Bu maçı kazanıp, diğer karşılaşmaların sonuçlarına bakacağız. Bu haftada bitebilir, Bolu’ya da kalabilir ancak ipler bizim elimizde” ifadelerini kullandı.

Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Gaziantepspor karşılaşmasının göründüğü gibi kolay geçmeyeceğini belirten Atilla, yeni sezon çalışmalarının da lig şekillendikten hemen sonra başlaması gerektiğine vurgu yaptı.

“KAZANIP DİĞER SONUÇLARI BEKLEYECEĞİZ”
Sezonun en zor maçını geride bıraktıklarını belirten Başkan Yardımcısı Taner Atilla,  “ Samsun’da kötü bir başlangıç yaptık ama netice olarak iyi sonuçla dönmeyi bildik. Ama şu anda ligin en kolay maçı gibi görünse de Gaziantepspor hafife alınacak bir takım değil. Bu zamana kadar gösterdiğimiz ciddiyeti Antep karşısında da göstermeliyiz. Takımımız buna göre hazırlanıyor. Bu maçı alıp rakiplerin puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Bu iş bu haftada bitebilir, haftaya Bolu’ya da kalabilir. İpler bizim elimizde, bu işi biz bitireceğiz. Rakipler düşünsün. Futbolda rehavete yer yok, aynı ciddiyeti göstereceğiz” dedi.

“SÖZLEŞME KONUSUNDA ISRAR EDEN ARKADAŞLARIMIZ VAR”
Denizlispor’un ligde kalmayı garantilemesinin ardından yapılması gereken birçok iş olduğunun hatırlatılması üzerine Atilla, “ Arkadaşlarımız önce ligi bitirelim dediler. Ondan sonra yapılacak olan yönetimde, neler yapacağımızın kararının verilmesi gerekiyor. Ama bunun içinde çok fazla bir zaman yok. Çünkü sözleşmesi bitecek olanlar var. Bu arkadaşlarımızın takımdan ayrılmaması hususunda çalışma yapılması gerekiyor. Önemle bu konuda bize ısrar eden arkadaşlarımız var. Bunların hepsinin kararını lig şekillendikten sonra yönetim kurulumuz oturup değerlendirecek” diye konuştu.

“TARAFTAR EN BÜYÜK DEĞERİMİZ”
Taraftarlar konusunda da konuşan Atilla, “ En büyük kahraman taraftarlar. Samsun’da 15 Bin kişi sustu. 600 taraftarımızın sesi duyuldu. Bu konuda övgülerde aldık. Son maçımız. Onlarda Gaziantep maçında takımı uğurlama adına çalışma yapacak. Sahada bize destek olsunlar. Onlar bizim en büyük değerimiz ve gücümüz. Onlarda bunun bilincinde” dedi.

İBRAHİM ALAYONT

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER