ATİLLA: 'SOMUT ADIM ATILMAZSA 'ÜSTEK' OLMAYACAK'

 ATİLLA: 'SOMUT ADIM ATILMAZSA 'ÜSTEK' OLMAYACAK'

Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla açıklamalarda bulundu. Mevcut durumda başkanlığa aday olacak olan ismin 10 Milyon TL’ye yakın bir parayla gelmesi gerektiğini belirten Atilla, “ İlk etapta 5-6 Milyon TL gibi bir paraya ihtiyaç var” diyerek mali anlamda çözüme kavuşturulması gereken konular olduğuna değindi.

Denizlispor’da Başkan Yardımcısı Taner Atilla, kongre sürecinde önemli açıklamalarda bulundu.  Başkan Mustafa Üstek’in ikna edilmesi gerektiğini belirten Atilla, “ Kongre karanının alınmasının sebeplerinden birisi ilgisizlik. Randevu verdiler ama geri dönüş yapmadılar” diyerek arada kırgınlıklar olduğunu söyledi.

“BÜYÜKLERİMİZDEN İLGİ VE ALAKA BEKLİYORUZ”
Denizlispor’da Başkan Mustafa Üstek’e ihtiyaç olduğunu aktaran Atilla, “Mevcut şartlarda Denizlispor’da Başkan Mustafa Üstek’e ihtiyaç var.  Büyüklerimizden ilgi ve alaka bekliyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan bize her zaman destek oluyor ama ona da destek verilmesi gerekiyor.  19 ilçemiz var ama destek yok. Adana’da her ilçe prim açıklıyor. Burada bir yalnızlık var. Maddi anlamda iyi durumdayız ama yetmiyor. Bir otobüs istedim. 18 Milyon Doların hesabını soruyorlar. Ben 18 Bin TL’nin hesabını yapıyorum. İlgisiz kaldık” dedi.

“SOMUT BİR ADIM ATILMASI GEREKİYOR”
“Bütçenin konuşulmasını istiyoruz. Dışarıdan ne kaynak gelecek” diyen Atilla, “Bunların masaya yatırılması gerekiyor. Somut bir şey olmazsa Üstek aday olmayacak. Elimizi çabuk tutmamız gerekiyor. Ben bu takımın dağılmasını istemiyorum. Çok yazık olacak. Spor Toto’dan 1 Milyon TL gelecekti ama aksilik oldu. Federasyon lig sonunda 500 Bin TL’lik bir yardımda bulundu ama bunlar sadece nefes aldırır. Plan proje yapılamaz. Bu hafta içerisinde bu işin adının konulması gerekiyor. Ligde kalma primi ile ilgili 10 Mayıs’a kadar senet vermiştik ama para gelmedi. Kaptana söyledim oyuncular hiç sıkıntı çıkarmadı. Çok iyi niyetliler. Aissati ve Mehmet Akyüz bizim için çok önemli ama onlarda bir yere kadar beklerler” diye konuştu.

SPOR SERVİSİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER