ATİLLA: 'TAKIMIN LİGDEN DÜŞMESİNİ İSTEYENLER VAR'

ATİLLA: 'TAKIMIN LİGDEN DÜŞMESİNİ İSTEYENLER VAR'

Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla sonunda patladı. Tecrübeli idareci, “ Denizlispor’un ligden düşmesini isteyenler var” diyerek ateş püskürdü.

Denizlispor’da Atilla patladı. Futbolculara aba altından sopa gösteren Başkan Yardımcısı, “ Her türlü saldırıyı alıyoruz. Bu takıma neden bu kadar zarar vermek istiyorsunuz” dedi.

“HAFTADA BİR GÜN 90 DAKİKA BİRBİRİNİZİ SEVMEK ZORUNDASINIZ”
Futbolcuların saha içerisinde birbirlerini sevmek zorunda olduğunu ifade eden Başkan Yardımcısı Taner Atilla, “ Saha dışında geçinemeyebilirsiniz. İyi anlaşamıyor da olabilirsiniz. Fakat  haftada bir gün 90 dakika o sahada birbirinizi sevmek zorundasınız. Koskaca şehrin, 1 Milyon insanın bu kulübün üzerinde hakkı var. Takımımızın düşmesini isteyen insanlar var. Sosyal medya üzerinden saldırılar var. Emniyet güçlerinin bu olaya el koymasını istiyoruz. Her türlü saldırı geliyor. Transfer ettiğimiz İsmail Haktan için Manisa’ya neden en iyi oyuncunuzu Denizli’ye gönderiyorsunuz diye telefonlar gidiyor. Bu kadar olmaz. Ama  bu takım düşse de kalsa da vicdanen rahatız “diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER