ATİLLA: 'TARAFTARIN BEKLENTİSİ BİZİ ETKİLEDİ'

ATİLLA: 'TARAFTARIN BEKLENTİSİ BİZİ ETKİLEDİ'

Denizlispor’da Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Taner Atilla DRT Denizli’ye bilet fiyatları, kombine ve merak edilen passolig sorunları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Atilla; “ Fiyatlarımız taraftarların düşünceleri göz önüne alınarak ayarlandı” diye konuştu.

Denizlispor’da yeni sezon öncesi bilet ve kombine fiyatları açıklandı. 

Kale Arkası bilet fiyatı 5 TL olurken, Açık Maraton Tribünü ise 10 TL olarak açıklandı.

Kale arkası kombine fiyatı 75 TL, Maraton Tribünü ise 150 TL’den satışa sunulacak.

Yeni sezonda A- Üst, B-Üst Tribün, D-Üst Tribün, A-Alt Tribün, Maraton Tribün ve Kale Arkası Tribünü için çıkacak kombine bilet fiyatları aşağıdaki gibidir.

A- Üst Tribün : 300 TL - B- Üst Tribün : 300 TL -D- Üst Tribün : 300 TL -A- Alt Tribün : 300 TL -Maraton Tribün : 150 TL -Kale Arkası : 75 TL

“İNDİRİMLİ FİYAT UYGULADIK”
Bilet ve kombine fiyatlarının uygun olduğunu belirten Başkan Yardımcısı Taner Atilla; “ Yıllık kombine fiyatı kapalı tribünde 300 TL olacak. Taraftarımızın bizden beklentisi bu yönde olması kararı etkiledi. Bazı yorumlar geliyordu. Bizde herhangi bir zam yapmadık.  İndirimli fiyat bile uyguladık diyebilirim.” şeklinde konuştu.

“SİTEDEN YAYINLAYACAĞIZ”
Kale arkasındaki toplam fiyatın 100 TL olduğunu söyleyen Taner Atilla; “  Maraton tribünündeki toplam fiyat 170 Türk Lirası. Kapalı tribünde ise 300 TL kombine fiyatı var. 17 maç üzerinden hesapladığımız zaman fiyatlar ortaya çıkmış oluyor. Ayrıntılı açıklamayı gelecek hafta sitemizden yayınlayacağız” dedi.

“İNTERNET SATIŞINI DA BAŞLATACAĞIZ”
27 Temmuz’da Denizlispor Store’nin açılacağını aktara Taner Atilla; “ Son yılların  en çok beğenilen en farklı çeşitlerini taraftarımızın hizmetine sunacağız. İnternet satışı içinde baskılar var. Bunu da anlamış değilim. 40 TL’ye forma satacağız. Vatandaş Almanya’dan forma istiyor. Ama kargo parası formadan daha fazla oluyor. Bu sıkıntıları da aşacağız. İnternet satışını da başlatacağız. Anahtarlıktan, çantaya, formadan, monta, bornoza kadar ürünlerimiz olacak. Taraftar siteye gösterdiği ilgili umarım storeye de gösterir. Gelen tüm talepleri değerlendirip, bir sunum yapmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

“MAÇ GÜNÜ PASSOLİNG PEŞİNDE KOŞUYORUZ”
Pasolig’in sadece Denizlispor’a değil ülke geneline nasıl bir zarar verdiğini biliyoruz diyen Taner Atilla şunları aktardı. Atilla; “  Burada bize  çok görev düşüyor. Örneğin maç gününe kadar bir girişimde bulunmuyoruz. Maç günü  Passolig peşinde koşuyoruz. Hafta içi internet sitesinden, bilet satış yerlerimizden zamanında işlemlerimizi yaparsak üzülmeden mutlu bir şekilde maçlarımızı izleyebiliriz” dedi. 

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER