ATİLLA: 'TRANSFER YASAĞI BU HAFTA BELLİ OLACAK'

ATİLLA: 'TRANSFER YASAĞI BU HAFTA BELLİ OLACAK'

Denizlispor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Taner Atilla DRT Denizli’ye özel açıklamalarda bulundu. Denizlispor’un Basın Sözcüsü Taner Atilla transfer yasağı, kombine ve bilet fiyatları ile ilgili bu hafta içinde gelişmeler olacağını belirtti.

“ŞARTLARI ZORLUYORUZ”
Uzun süredir gündemi meşgul eden transfer yasağının hafta içinde netleşeceğini belirten Taner Atilla; “ İsviçre Federal Mahkemesine başvurumuzu yaptık. Bu hafta sonuna kadar oradan bir cevap alacağız. Bu kararın sonucunda kamuoyuna da gerekli bilgiyi vereceğiz. Ancak yasağın kalkma ihtimali zor. Ama bütün şartları zorluyoruz” diye konuştu.

“HERKESİN GÖNLÜ FERAH OLSUN”
Bu sezonki passolig ve bilet fiyatları konusunda çalışmalar yürütüleceğini söyleyen Atilla; “ Bu hafta yapacağımız yönetim kurulu toplantısında taraftarı üzmeyecek kararlar alacağız. Herkesin gönlü ferah olsun” dedi.

“YUSUF HOCA İLE GÖRÜŞECEĞİZ”
Afyon’da yapacakları kamp ile ilgilide görüş bildiren Atilla; “ Yusuf Hoca ile bir görüşme gerçekleştireceğiz. 2. etapta hazırlık karşılaşmaları oynayacağız. Şu anda bizimle irtibata geçen bazı kulüpler var. Bunları da hoca ile görüştükten sonra karara bağlayacağız” şeklinde konuştu.

“İYİ YERLERE GELECEĞİZ”
2017-2018 sezonu fikstürünün kendilerine şans getirmesini dileyen Atilla; “ İlk yarıda 20-25 puan aralığında bir hedefimiz var. Bu hedefi tutturursak devre arasında transfer çalışmaları yapacağız. Bunların sonucunda takımın daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

“KÜSKÜN TARAFTARLA BARIŞACAĞIZ”
Küskün taraftarlar barıştırılacak diye sözlerine devam eden Taner Atilla; “ Bizden bir çok beklentileri var. Özellikle store ile ilgili taraftarın bir talebi var. Ama store zarar eden bir yapı haline gelmişti. Onu da iyi bir noktaya getireceğiz” diye konuştu. Denizlispor geçtiğimiz sezon Bulgar savunma oyuncusu Daniel Dimov’a olan 56 bin 375 euro alacağını geciktirdiği için 2 dönem transfer yasağı almıştı.

İBRAHİM ALAYONT​

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221