ATİLLA UMUTLU KONUŞTU!

Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla, yeşil siyahlılardaki son durumu DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne değerlendirdi. “Bu sezon çok farklı” diyen Atilla, “ Taraftar, yönetim ve takım elinden geleni yapıyor. Şu anda sıkıntımız yok. Şehir ve protokolde gereken desteği verirse çok iyi bir sezon olacak” ifadelerini kullandı.

ATİLLA UMUTLU KONUŞTU!

Yeşil siyahlılardaki son durumu Başkan Yardımcısı Taner Atilla açıkladı. Çalışmaların olumlu gittiğini ifade eden Atilla, önlerinin açık olduğunu belirtti.

“HOCA İLE GÖRÜŞÜP FORVETTE KARAR KILACAĞIZ”
Taraftarın merakla beklediği forvet takviyesinin yakında yapılacağını belirten Atilla, “Gündemimizde üç isim var. En önemli bölge forvet. İnce eleyip sık dokuyoruz. Her şeyin farkındayız. 3 isimden biri olacak ama kim olacağını ben bile bilmiyorum. Cumartesi kamp bitecek. 2 gün izinden sonra hoca ile görüşeceğiz ve kararı verip, taraftara duyuracağız” dedi. Tonia Tisdell hakkında da konuşan Atilla,  “Tisdell’i arkadaşları seviyor. Hoca ve bizde memnunuz. Dolayısıyla onunla da görüşeceğiz ve karara bağlayacağız. Yabancı kontenjanımızda sıkıntı yok” diye konuştu.

“TARAFTARLAR ESKİSİ GİBİ DEĞİL”
Taraftarlara yaptıkları çalışmalardan dolayı çok teşekkür eden Atilla, “  Taraftarlar eskisi gibi değil. Maddi manevi bize destek oluyorlar. Güzel bir ekip olduk diyebilirim. Önceki dönemlerde olduğu gibi taraftar artık yormuyor. Bizlere her manada destek oluyor. Tesislerde, stadyumda çalışmalar yapıyorlar ve ücret istemiyorlar” dedi.

“KAPALI TAYFA’YA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

‘Kapalı Tayfa’ taraftar grubunun her konuda öncülük ettiğini ifade eden Başkan Yardımcısı, “  Kapalı Tayfa’ya çok teşekkür ediyorum. Kombine satışlarında bile yardım ediyorlar. 500 kombine ve stadyumdan reklam aldılar. Taraftarlar önceden yönetimden bedava kombine alalım diyorlardı. Şimdi indirim bile yapsak, kabul etmiyorlar” ifadelerini kullandı.

“NOKTA TRANSFERLER YAPILDI”
“Yeni sezondan herkesin Denizlispor’un yanında olmasını istiyoruz” diyen Atilla, “ Takım kuruldu ancak kurulmasından ziyade takım olmak önemli. Bu takım bu sene iş yapacak. Nokta atışı transferler yapıldı. Bize tek engel maddiyat olabilir. Şehir ve protokol bahsi geçen destekleri verirlerse bu sıkıntımızda kalmaz” dedi.

 İBRAHİM ALAYONT 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211