ATİLLA VE YİĞİNER A SPOR'DA KARŞI KARŞIYA GELDİ

ATİLLA VE YİĞİNER A SPOR'DA KARŞI KARŞIYA GELDİ

Denizlispor-Ankaragücü karşılaşmasının 45’ dakikasında çıkan olaylarda sular durulmuyor. Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla ve Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, A Spor’da Ceyla Büyükuzun’un sunduğu Ana Haber’de ilk kez karşı karşıya geldiler.

Denizlispor-Ankaragücü karşılaşmasında çıkan olaylar ülke gündemine oturdu. A Spor ekranlarında ilk kez  karşılıklı konuşma fırsatı bulan Atilla ve Yiğiner, canlı yayında da tartıştı.

“YENİYORUZ, NEDEN BU İŞLERE GİRELİM”
İlk olarak yayına bağlanan ve olayı anlatan Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla, “ Biz 2-0 yeniyoruz. Rakibin bir oyuncusu kırmızı kart görmüş. Tribünler havaya girmiş. Başkan bizim olay çıkardığımızı söylüyor. Her şey bizim lehimize gelişirken neden böyle işlere girişelim” dedi.

ATİLLA: “BİZ SAHADA ONLARA GEREKENİ YAPTIK”
Atilla, “ Protokolde sorun çıkardı. Gelişinden her şey belliydi. Kendilerine girişte yardımcı olduk. Beni protokolde taraftarların arasında oturttu açıklamasını yapmış. Görüntülerde mevcut. Rica ediyorum dikkatli bakın Sportif Direktör bize kadar hakaret etti. Hasan Önder çıkışınca, Başkan Yiğiner ayaklandı ve fitili ateşledi. Kendisini kucakladım geri çekmek için beni de yumrukladı. Bir kulüp başkanına yakışmıyor. Bursa TV’ye 4-5 kişiye komalık ettik açıklaması yapmış. Biz sahada onlara gerekeni yaptık. Ben yine olsa el kaldırmam. Misafir misafirliğini bilecek. Hakemlere sallıyor.  Diyecek bir şey yok” diye konuştu.

YİĞİNER: “GOL OLDU ÜSTÜME ÇIKTILAR”
Yiğiner’de Atilla’nın yaptığı açıklamalara şu sözlerle cevap verdi:
“Girişte bana Passolig sordular. Kulüp başkanına kart soruyorlar. Girerken münakaşa yaşadık. Taner Bey ile karşılaştık, oturduk. Yanında olayları çıkartan bir arkadaş da vardı. Beni Denizlisporluların içine koydular. Sonra gol atıldı. Omzuma vurup ‘yok biz sizi yeneceğiz’ diyerek laf attılar. Yöneticiler Sportif Direktör atılınca hepsi ayağa kalktı ve üstüme çıktılar. Serbest vuruş kullanılacak. Koltuğunuza oturun, çekilin dedik. Üzerimize geldiler. Dayak mı yiyelim. Müdahale etmek zorunda kaldık. Taner Bey ‘atın bu şerefsizi’ diye bağırdı. Sandalye vurduğumu söylüyorlar. Öyle bir şey yok. Olsa görülürdü. Bu olayların olmasından bende memnun değilim”

ATİLLA: “GÖRÜNTÜLERİ SİZE GÖNDERECEĞİM”
Sandalye ile kimseye vurmadığını görüntülerin montaj olduğunu belirten Yiğiner’e Atilla, “ 2-3 yöneticiniz ve siz olayların içindesiniz. Korumanızda olayların içinde, biz korumayla gezmiyoruz. İhtiyacımız olmadığı için bilemiyoruz. Elinizde sandalye var. Görüntülerde de bu mevcut ben size görüntüleri göndereceğim. Ekibinizi başka yere alabilirdik. Keşke Gençlik Spor İl Müdürümüz bunu planlasaydı” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER