Atilla’dan taraftara bayram hediyesi…

Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla, yeşil-siyahlılardaki son gelişmeler hakkında konuştu. Sosyal medyada çıkan transfer haberlerinin asılsız olduğunu söyleyen Atilla, “ Organize hareket ediliyor. Bazılarının düğmeye bastığını biliyoruz. Çıkan haberlerin önüne geçmek için 2 günde bir resmi sitemizden çalışmalar hakkında bilgi vereceğiz” diyerek çıkan haberlere tepki gösterdi.

Atilla’dan taraftara bayram hediyesi…

İç ve dış transfere yoğun mesai harcayan Denizlispor’da Başkan Yardımcısı Taner Atilla, 1’i Avrupa’dan 1’ide Süper Lig’den olmak üzere 2 kanat oyuncusuyla anlaştıklarını açıkladı.

“MENFAATLER DOĞRULTUSUNDA HAREKET EDİYORUZ”

İç transferde çalışmaların devam ettiğini ifade eden Atilla, “ Şu anda görüşmeler devam ediyor. Kerem Can’la görüşmeler sürüyor. Kim ayırıyor yolları… Kaleci gitti diye haberler çıkıyor onunla da görüşmeler var. Ziya’da aynı şekilde, onunla da görüşeceğiz. Bir oyuncu gelip geçen sene oynadığının iki katını isterse evet onunla yollar ayrılır ama Denizlispor’un menfaatleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Camiamıza mahcup olmamaya çalışıyoruz” dedi.

“TARAFTAR RAHAT OLSUN”

İç dengeleri bozmak istemediklerini söyleyen Atilla, “ Anlaşıldı denilen oyuncu yarın gitmiş olabilir. Gitti denilen isimle imzalar atılabilir. Sürprizler mutlaka olur. Yazılıp çizilenler doğru değil. Ayrıca yönetim kurulu olarak bir karar aldık. 2 günde bir görüşmelerle ilgili neler yapıyoruz resmi sitemizden bilgi vereceğiz. Bilgi kirliliğini ortadan bu şekilde kaldırmayı hedefliyoruz. İç transferde sonuç aldığımız oyuncular var. Rakam belirlediklerimizde var, bizi zorlayan oyuncularımıza gelen teklifler. O açıdan görüşmeler uzun sürüyor. İsim vermiyoruz. Sadece taraftarlar rahat olsun” diye konuştu.

“ABDÜLKERİM VE ALPEREN’İ İSTİYORUZ”

Kiralık sözleşmeleri sona eren Abdülkerim ve Alperen’le ilgilide bilgi veren Atilla, “Abdülkerim hocamızın listesinde yer alıyor. Konya’yla görüşüyoruz. 1 yıl daha sözleşmesi var eğer bırakırlarsa can-ı gönülden isteriz. Alperen’de aynı şekilde. Akhisar ile görüşülecek. Uygun görmeleri halinde onu da almak istiyoruz. Alperen bizim öz evladımız” ifadelerini kullandı.

“İŞ YAPACAK KADRONUN PEŞİNDEYİZ”

70 Milyon TL bütçe hazırlayan temsilcimizde Atilla, TFF’den gelecek olan paraya göre bütçeyi revize edebileceklerini söyledi. “Önce 20 Milyonun durumu belli olsun” diyen Atilla, “Federasyondan gelecek haberi bekliyoruz. Rakam düşse ve bizi etkilese de yapacak bir şey yok. İş yapacak bir kadronun peşindeyiz. En kötü ihtimal 50-55 Milyon TL… Uygun bir bütçeyle buranın kıymetini bileceğiz” şeklinde konuştu.

“LİGE YETİŞMESİNİ İSTİYORUZ”

Denizli Atatürk Stadyumu’nda yapılması planlanan çalışmalar hakkında da konuşan Atilla, Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan yetkililerin geldiğini belirterek, “Neler yapabiliriz bunları konuştuk. Bu sezon Elazığspor maçlarını dışarıda oynadı bedeli çok ağır oldu. Biz çalışmaların lige yetişmesini istiyoruz. Zemin, soyunma odaları, koltuklar olsun lisansı lig başlamadan almamız lazım. Ayrıca kale arkaları ve maraton tribünün üzerini kapatmayı hedefliyoruz ancak onun lige yetişmesi zor görünüyor. Sezon içerisinde çalışmalar devam edebilir. Tribünlerinde 5 metre uygun görünmüyor ama 1-2 metre indirmeyle ne kadar koltuk sayısı artacak bunlara bakılacak” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER