Avcı: “Hiçbir maç kolay değil”

Yukatel Denizlispor’u 1-0 mağlup ederek çıkışını sürdüren Beşiktaş’ta Teknik Direktör Abdullah Avcı, “Her oyun zor, hiçbir maç kolay değil. Galip gelerek milli takım arasına girmek bizi mutlu etti” dedi.

Avcı: “Hiçbir maç kolay değil”

“Rakibin kapanacağını, topa daha fazla sahip olacağımızı biliyorduk” diyen Avcı, “ İlk yarıda topa sahip olup kenar koşularını ve dikine oynamayı iyi yapmak istedik. Rakip de oyunun içinde olmaya çalıştı. Takımımız özellikle ikinci 45 dakika kazanma iştahlarını değiştirdi. Her oyun zor, hiçbir maç kolay değil. Galip gelerek milli takım arasına girmek bizi mutlu etti. Şenol hoca ve ekibine, takımımıza canı gönülden başarılar diliyorum. Bir adım kaldı onu da gerçekleştireceklerdir” diye konuştu.

“75 DAKİKA GÜZEL OYUN VARDI”

Bir basın mensubunun, yaptığı hamleleri hakkında ise tecrübeli çalıştırıcı, “Oyunun ilk 20-25 dakikasında bölümde değişikliğe gittim. Caner’in orada sıkışıklığını gördüm oyun tıkanınca. 75 dakika güzel oyun vardı, aksiyonu bol filmler gibi. Muhteşem taraftar oyunu da oraya itiyor. Savunma güvenliğini de o arada almamız gerekiyordu onu da iyi yaptık” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER