BAKLAN’DA ŞAMPİYON ‘GENÇ DEDEKÖYSPOR’

Baklan Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalleler Arası Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Genç Dedeköyspor oldu.

BAKLAN’DA ŞAMPİYON ‘GENÇ DEDEKÖYSPOR’

Baklan Belediyesi’nin düzenlediği Mahalleler Arası Futbol Turnuvası’nda şampiyon belli oldu. Dağalspor’u finalde 7-2 mağlup eden Genç Dedeköyspor şampiyon oldu.  Turnuvaya katılan takımları tebrik eden  Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever, “Centilmence ve spora yakışır karşılaşmalar oldu” dedi.

FİNAL: DEDEKÖY 7-2 DAĞLAR
Baklan Belediyesi tarafından düzenlenen Mahaller Arası Futbol Turnuvası Dağalspor ve Genç Dedeköyspor arasında oynanan final karşılaşmasıyla sona erdi. Karşılaşmayı Genç Dedeköyspor 7-2 kazandı. Final maçına Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever, AK Parti Baklan İlçe Başkanı Mehmet Emin Giral, Baklan Belediyespor Başkanı Musa Kaymaz, turnuvaya katılan diğer takımlar ve çok sayıda izleyici katıldı.

GÜLSEVER: “AMAÇ KARDEŞLİK BAĞLARINI GÜÇLENDİRMEKTİR”
Şampiyon Genç Dedeköyspor’a şampiyonluk kupasını ve madalyalarını Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever verdi. Kupa töreninde konuşan Başkan Gülsever, “Turnuvanın amacının mahalle kültürünü yaşatmak ve mahalleler arası kardeşlik bağlarını güçlendirmektir. Spor dostluk ve kardeşliğin bir simgesidir ve insanları bir araya getiren önemli bir olaydır. Bu tür güzel spor faaliyetleri de bizleri mutlu ediyor. Centilmence ve spora yakışır karşılaşmalar oldu. Bizlerde fırsat buldukça gelip maçları takip ettik. Turnuvaya katılan tüm takımları ve şampiyon olan Genç Dedeköyspor’ı tebrik ediyorum. Merkezi hükümetimiz, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Büyükşehir Belediyemiz ve İlçe Belediyemiz iş birliğinde ilçe ve mahallelerimizde gençlerimiz için önemli spor tesisleri kazandırılmıştır. Bu tesisler sayesinde önemli sporcular yetişeceğine inanıyoruz” diye konuştu.

SPOR SERVİSİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER