BAŞKAN AKYOL; “HER ZAMAN SPORUN VE SPORCUNUN YANINDAYIZ”

Nikfer Bozdağ Spor Kulübü Yöneticileri ve Nikferli İş Adamı Süleyman Akyol ile bir araya gelen Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, “Biz sosyal ve kültürel belediyecilik anlamında her zaman spor kulüplerimizin ve sporcu kardeşlerimizin yanındayız” dedi.

BAŞKAN AKYOL; “HER ZAMAN SPORUN VE SPORCUNUN YANINDAYIZ”

Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, Nikfer Bozdağ Spor Kulübü Yöneticileri ve Nikferli İş Adamı Süleyman Akyol ile bir araya geldi. Nikfer Bozdağ Spor Kulübü’ne maddi, manevi ve sponsor olarak destek veren Nikferli İş Adamı Süleyman Akyol’a teşekkür ederek sözlerine başlayan Başkan Akyol, “Biz sosyal ve kültürel belediyecilik anlamında her zaman spor kulüplerimizin ve sporcu kardeşlerimizin yanındayız. Kızılcabölükspor, Tavas Birlikspor, Nikfer Bozdağ Spor, Rahvan At Yarışları Kulüplerimiz olmak üzere hülasa tüm kulüplerimizi destekliyoruz ve destekleme de devam edeceğiz. İş Adamımız Süleyman Akyol’a destek ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. 19., 20. ve 21. Dönem Denizli Milletvekilimiz Mehmet Gözlükaya’yı vefatının 5’inci yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyorum.

O’nun Nikfer’de olsun, Tavas’ta olsun Denizli’de olsun gerek sahaların yapımı gerekse maddi manevi katkılarını unutmak mümkün değil. Denizlispor, Kızılcabölükspor, Tavas Birlikspor ve Nikfer Bozdağ Spor Kulüplerimiz bu yıl çok iyi durumdalar. Aldıkları müsabaka sonuçlarına baktığımızda şampiyonluk için mücadele eden kulüplerimiz hem kendilerini hem de taraftarı mutlu eden başarılara imza atıyorlar. Bu vesile ile Denizlispor, Kızılcabölükspor, Tavas Birlikspor ve Nikfer Bozdağ Spor ve diğer spor kulüp başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını temenni ediyorum. İş Adamı aynı zamanda Nikfer’li olan Süleyman Akyol, vesilesiyle buradan tüm iş adamlarımıza çağrı yapıyorum, Spora ve sporcularımıza desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

“BUGÜN, BİRLİK OLMA ZAMANI”

Toplantıda birlik mesajı veren İş Adamı Süleyman Akyol, “Bugün, birlik olma zamanı. Eğer birlik ve beraberlik içerisinde olursak tüm sorun ve problemlerin ortadan kalkacağına inanıyorum. Nikfer Bozdağ Spor’a destek olmaya çalışıyoruz. Çorbada bizimde tuzumuz olsun istedik. Kulüplerimize başarılar diliyorum” diye konuştu. Nikfer Bozdağ Spor Kulüp Başkanı Ali Karademirci; “Kulüp olarak Tavasımızı ve Nikferimizi en iyi temsil etmeye çalışıyoruz. Çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Bu hafta da sahadan galibiyetle ayrıldık. Yönetimimiz ve oyuncularımız moral ve motivasyon olarak çok iyi durumdalar. İş Adamımız Süleyman Akyol’a destek ve katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz” şeklinde ifade etti. Buluşma sonunda Nikfer Bozdağ Spor Kulüp Yönetimi tarafından Başkan Akyol’a ve İş Adamı Süleyman Akyol’a forma hediye edildi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER